Надіслав: Селищна рада , дата: Нед, 06/03/2016 - 19:48

Великолепетищина – земля, що має славетну історію, насичену сучасність і великі перспективи у майбутньому, економічний і культурний потенціал. Сьогодні наше селище розвивається. Ми бачимо його сучасним українським самодостатнім містечком.

Селищна рада, виконавчий комітет прикладають максимальні зусилля для створення комфортних умов проживання великолепетисців та гостей селища. Сучасні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам змогу висвітлювати нашу роботу, ділитися з Вами нашими досягненнями та проблемами, знайомити Вас з історією та сьогоденням, своєчасно повідомляти про місцеві новини та наші плани на майбутнє.

На даний момент окремі розділи сайту ще розробляються і редагуються, тому прошу з розумінням віднестися до певних незручностей з цього приводу.

Пропозиції і побажання з питань наповнення сайту, його функціонування, розміщення нових розділів просимо направляти на нашу електронну адресу vlp_ws@ukr.net.

Ми завжди відкриті для свіжих, розумних ідей щодо покращення життя великолепетисців і сподіваємось на Вашу підтримку. Адже тільки разом, об’єднані спільною ідеєю та метою, ми зможемо зберегти та розвивати Велику Лепетиху, впевнено дивитись у майбутнє. 

 

З повагою

Великолепетиський селищний голова                                                         Микола Сінькевич