Надіслав: Селищна рада , дата: Срд, 16/09/2020 - 09:54

15 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. Серед іншого, на порядку денному були заслухані питання «Про встановлення тарифу на надання послуги із збирання та вивезення ТПВ», «Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації на  місцевих виборах 2020 року».

Зокрема, незабаром ФОП Дмитренком К.О. буде доведено до відома споживачів інформацію щодо  тарифів на надання послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів відповідно до вимог чинного законодавства, з метою прийняття у подальшому обґрунтованих зауважень і пропозицій від населення.

Стосовно питання «Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації на  місцевих виборах 2020 року» доводимо до вашої уваги відповідне рішення виконавчого комітету:

 

Україна

ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

15.09.2020          №72

 

Про відведення місць для розміщення

матеріалів передвиборної агітації на

місцевих виборах 2020 року

 

Відповідно до Постанови Верховної ради України від 15.07.2020 року №795-ІХ «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році», для забезпечення рівних можливостей усіх кандидатів на чергових місцевих виборах у 2020 році при проведенні передвиборної агітації, керуючись частиною першою статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

 

1. Відвести місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації на чергових місцевих виборах 25 жовтня  2020 року за переліком згідно з додатком (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами).

2. Заступнику селищного голови з питань діяльності  виконавчого органу ради Кислому О.В. забезпечити обладнання стендів, дощок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації у відведених місцях та зняття передвиборних агітаційних матеріалів відповідно до строків, визначених чинним законодавством.

3. Заборонити розміщення матеріалів передвиборної агітації на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року на освітлювальних опорах, парканах, стінах будинків та споруд, дверях під’їздів, деревах тощо.

4. Керуючій справами (секретарю) виконкому Карнаух С.М. висвітлити дане рішення на офіційному сайті Великолепетиської селищної  ради.

5. Контроль  за виконання рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності  виконавчого органу ради Кислого О.В.

 

Селищний голова                                                                М.В. Сінькевич

 

 

 

 

Додаток 

до рішення виконкому

від 15.09.2020 №72

 

 

 

Перелік

місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації

на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

на території смт. Велика Лепетиха

 

Пор.№

Місцезнаходження та назва конструкції

 

Південна частина селища

1.

Стенд  біля магазину «НИКА»                                               

(вул. Миру)

 

Північна частина селища

2.

Рекламні щити на будівлі селищного будинку культури (вул. Островського)

 

 

М І С Ц Я

для розміщення інформаційних наметів для здійснення передвиборної агітації на чергових місцевих виборах на території смт. Велика Лепетиха

 

 

  1. Майданчик на проти входу в адміністрацію будівлі Великолепетиської селищної ради (вул. Соборна,2);
  2. Центральна площа Миру вул. Соборна);
  3. Ринкова площа (вул. Пушкіна, 19);
  4. Ринкова площа (вул. Островського).

 

 

 

Керуюча справами

(секретар) виконкому                                                  С.М. Карнаух