Надіслав: Селищна рада , дата: Срд, 18/03/2020 - 13:50

18 березня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому заслухано актуальне та найважливіше на сьогоднішній день питання «Про запобігання поширенню на території Великолепетиської селищної ради коронавірусу COVID-19», прийнято відповідне рішення. Крім цього, члени виконавчого комітету заслухали начальника Великолепетиського ВП Каховського ВП ГУНП в Херсонській області Андрія Чонку. Беручи до уваги його подання виконком селищної ради вирішив: 1. Обмежити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) в цілодобовому магазині «Ніка», магазинах «Перфект», «Ангелок», розташованих на території селища Велика Лепетиха, з 20 год. 00 хв.   до  6 год. 00 хв. ранку, на період введення карантину.

2. За невиконання обмежень, вказаних у пункті 1 цього рішення, власники вищевказаних магазинів несуть персональну відповідальність.

До вашої уваги рішення виконавчого комітету «Про запобігання поширенню на території Великолепетиської селищної ради коронавірусу COVID-19»

 

 

Україна

ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

18.03.2020   №26

 

Про запобігання поширенню на території

Великолепетиської селищної ради коронавірусу COVID-19

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», відповідно до ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою запобігання поширенню на території Великолепетиської селищної ради коронавірусу COVID-19 та враховуючи рішення засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій протокол №12 від 16 березня 2020 року, рішення засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій протокол від 17 березня 2020 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

 

1. Установити з 18 березня до 3 квітня 2020 р. на території Великолепетиської селищної ради карантин, заборонивши:

1.1. відвідування усіх типів закладів освіти її здобувачами;

1.2. проведення усіх масових заходів, у тому числі спортивних, незалежно від кількості відвідувачів, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

1.3. діяльність гуртків, секцій, студій, інших позашкільних спортивних та мистецьких закладів.

  1.  Підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, що розташовані на  території селищної ради заборонити діяльність наступних об’єктів (з 00 год. 01 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р.):
  • суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (кафе, бари, ресторани), закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення. Дозволено лише он-лайн доставка продуктів харчування за умови дотримання окремих протиепідемічних заходів - застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;
  • установ сфери послуг та торгівлі (крім он-лайн послуг). Дозволено лише діяльність продуктових магазинів та аптек з обмеженою кількістю людей, яка може одночасно перебувати у приміщенні, про що інформувати населення шляхом оголошень на вхідних дверях. Працівникам цих закладів при обслуговуванні керуватися засобами індивідуального захисту з дезінфекційною обробкою відкритих поверхонь;
  • сільськогосподарських ринків;
  • перукарень, установ побутового обслуговування;

Заборонити надання планової стоматологічної допомоги у всіх стоматологічних закладах усіх типів форм власності на території селищної ради.

Для закупівлі всіх інших груп товарів (господарські та будівельні магазини) можуть приймати замовлення он-лайн або телефонним зв’язком, аби здійснювати адресну доставку замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту

  1. Вжити заходів до негайного припинення стихійної торгівлі на підпорядкованій території.
  2. В штатному режимі продовжують роботу з дотриманням протиепідемічних заходів:

-       банки;

-       поштові відділення;

-       автозаправні станції;

-       станції технічного обслуговування.

5. З 12год. 00хв.  18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року ПрАТ «Великолепетиське АТП – 16543»  заборонити перевезення у одному транспортному засобі, що здійснює пасажирські перевезення по місцевому маршруту, понад 10 пасажирів одночасно.

Виконкому Великолепетиської селищної ради відкоригувати графік місцевого маршруту, забезпечивши перевезення пасажирів на роботу і з роботи. Про що додатково висвітлити на сайті Великолепетиської селищної ради та на сторінках місцевих засобів інформації.

6. Керівникам підприємств, установ, організацій забезпечити на території Великолепетиської селищної ради проведення профілактичних і протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та створити необхідні умови для дотримання запроваджених карантинних заходів.

7. Т.в.о. начальника Великолепетиського СКГ «Сількомунгосп»          Щомаку В.Ю.: 

- посилити контроль за системами водопостачання селища, забезпечивши відбір та направлення на дослідження проб питної води до акредитованої лабораторії та передбачити виділення коштів на оплату лабораторних досліджень питної води.

- зобов’язати контроль за якістю та безпечністю питної води відповідно до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», затв. наказом МОЗ України від 12.05.2010 № 400 з наданням результатів досліджень до Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області не пізніше наступного дня з їх отримання.

8. Звернутися з рекомендацією до голови релігійної установи щодо обмеження проведення релігійних заходів масового характеру.

9. Секретарю селищної ради Троцан Н.В. , довести дане розпорядження до населення шляхом розміщення на офіційному сайті Великолепетиської селищної ради.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову  М. Сінькевича.