Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 03/09/2019 - 15:37

  30 серпня відбулося громадське обговорення щодо створення Малолепетиської ОТГ, в склад якої запросили і Велику Лепетиху. На превеликий жаль, порушивши всі попередні домовленості «зберегти Великолепетиський район цілим», дехто цілеспрямовано налаштований створити об’єднану громаду з адміністративним центром у селі Мала Лепетиха. Свої дії ініціатор мотивує тим, що саме я, Микола Сінькевич, в особі селищного голови навмисне зволікаю і безпідставно ігнорую процес децентралізації. 
Безперечно, кожен має право висловити свою думку, переконання та побоювання. Однак вважаю, що не завжди та не всі висловлені думки є виправданими і доречними. Зважаючи на це, та беручи до уваги активне, подекуди агресивне, обговорення даного питання серед мешканців нашого селища, далі я спробую пояснити Вам свої дії та своє бачення ситуації.
  Моя думка незмінна – я «ЗА» цілісну, єдину, одну громаду, але з центром у Великій Лепетисі!!! Чому відтягувався процес? – запитаєте мене, - про це поясню далі. При створенні однієї громади у складі Великолепетиського району, бюджет району кардинально не зміниться, але держава обіцяє субвенцію на розвиток всього 800 грн. на одну людину. Це багато? Вирішувати Вам, але спершу варто зазначити - ця субвенція не надаватиметься селищу, вона буде надходити лише маленьким селам. І тут я поставив собі наступні запитання: а що робити нам (Великій Лепетисі), де ж наші переваги цього об'єднання, які покращення отримають жителі Великої Лепетихи? 
Тим часом, ще до президентських виборів, наша команда у складі мене, заступника голови районної ради Кононенка П., заступника селищного голови Кислого О., залучившись підтримкою та порозумінням голови Великолепетиської РДА Вірімейчика А. провела зустріч з виконавчим директором Асоціації міст України О. Слобожаном в місті Херсон, на якій було обґрунтовано та доведено велику необхідність виділення для розвитку інфраструктури нашого селища додаткових коштів. У ході плідної, довготривалої, зваженої розмови виконавчий директор Асоціації міст України пообіцяв посприяти в даному питанні перед урядом нашої Держави.
  На сьогоднішній день, можу нас всіх, Лепетисців привітати, ПЕРШУ ЧАСТИНУ СУБВЕНЦІЇ вже ОТРИМАНО!!!
І от тепер для себе я вирішив – краще втратити авторитет лідерства у ініціативі створення ОТГ, аніж втратити шанс отримати субвенцію на розвиток інфраструктури від держави в розмірі 6,4 млн. грн., яку планується надати цілеспрямовано СЕЛИЩУ ВЕЛИКА ЛЕПЕТИХА, і в разі зміни статусу селища, як нам пропонують деякі, ми ці кошти втратимо!!! 
  Далі тільки Вам вирішувати, чи правильне моє рішення, чи ні, але скажу: для мене на першому плані Велика Лепетиха і її МЕШКАНЦІ та їхній добробут. Я обирався у Великій Лепетисі її жителями, а не населенням Малолепетиської ОТГ.
  Стосовно рішень тих людей, які підтримали пропозицію приєднатися до М.Лепетихи – прикро, дуже прикро але десь зрозуміти можу. Не було у Вас повної інформації, або надходить вона від тих, хто керується лише власними інтересами.
  А для тих, хто так само як і я не збирається поступатися і дійсно так само сильно цінує значення нашого селища хочу сказати, що ВЕЛИКА ЛЕПЕТИХА була є і буде центром нашої громади! Наш дім - ВЕЛИКА ЛЕПЕТИХА!