Надіслав: Селищна рада , дата: Пон, 12/08/2019 - 15:21

8 серпня у Великолепетиській селищній раді відбулася робоча зустріч   селищного голови Миколи Сінькевича, працівників селищної ради з представниками Асоціації міст України.  Головна мета – обговорення проблемних питань селища, серед яких, зокрема, -  питання забезпечення населення питною та технічною водою, впливу на недобросовісних водокористувачів; питання надходження акцизного податку, боротьба з нелегальними торговцями підакцизних товарів, тіньовою зайнятістю, функціонування гральних автоматів на території селища; питання створення ОТГ, тощо.

Допомагали розібратися та консультували з приводу вирішення нагальних проблем селища виконавчий директор РВ АМУ Лариса Оленковська, регіональний консультант АМУ з бюджетних питань Марія Кривецька, регіональний консультант з юридичних питань Анатолій Негра.

Особливу увагу було зосереджено на питанні водопостачання у Великій Лепетисі. Селищний голова Микола Сінькевич першочергово наголосив на проблемі катастрофічного зношення водомережі та відсутності у місцевому бюджеті майже 100 млн. грн. необхідних на її заміну (враховуючи той факт, що на сьогоднішній день у цьому напрямку  проведено дуже багато роботи, а на проект реконструкції водогону вже витрачено 1,5 млн. грн.). Разом з тим, існує ще одна проблема: постійні крадіжки та незаконне використання води, що негативно позначається на місцевому бюджеті, на роботі безпосередньо комунального господарства. Адже у такому випадку селищна рада змушена постійно фінансово підтримувати Сількомунгосп, аби люди залишалися з водою.

Під час плідної розмови присутні не залишили поза увагою садочки та школи, питання перевезення населення міським маршрутом, проблему підтоплення домогосподарств.

Нагадаємо, що Асоціація міст України – це єдина Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування, яка бере активну участь у формуванні законодавчої бази місцевого самоврядування,  реформуванні бюджетної політики та міжбюджетних відносин, надає інформаційну, організаційну та консультативну допомогу членам асоціації, опікується проблемою підготовки і перепідготовки муніципальних кадрів, налагоджує міжнародні побратимські зв'язки між містами.