Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 09/08/2019 - 08:44

   Мешканців нашого селища вже давно об’єднують зустрічі на дитячому та спортивному майданчику в центрі. Відповідне обладнання було встановлено для дозвілля як маленьких так і  дорослих відвідувачів. Як не прикро, але, мабуть, не всі дорослі та підлітки розуміють, для чого і для кого було облаштовано таку зону відпочинку. Інакше, неможливо пояснити,  чим керувалися ті люди, якою люттю чи якою логікою, що отак нещадно зруйнували та понівечили елементи дитячого майданчика. 
   Шановні батьки, проводьте бесіди зі своїми дітьми! Якщо вони досі не знають як поводити себе у громадських місцях. Шановні юнаки, маленькі та дорослі жителі нашого селища! Цікаво чи у себе вдома, в дворі,  квартирі, у своїй оселі ви трощите майно, плюєте на підлогу насіння та залишаєте під ногами купи сміття?? Мабуть, ні… То чому ж в нашому спільному і красивому парку відпочинку ви поводите себе саме так? Радимо випробовувати свою силу і міць під час занять на спортивних тренажерах, які саме з цією метою і встановлювались.
  Шановна громадо, не стійте осторонь подібних дій, відразу телефонуйте в поліцію. Дякуємо небайдужим односельцям, які добросовісно повідомляють про порушення, роблять зауваження, та просто залишаються людьми!
   
(Дані фото були розміщені небайдужою жителькою селища у соціальній мережі Фейсбук)