Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 07/06/2019 - 14:59

Відразу після потужного дощу у нашому селищі було проведено багато роботи по ліквідації наслідків негоди, але значно більше зусиль доведеться докласти найближчим часом. Багато вулиць та провулків селища, зруйновані потужним потоком стічної води, потребують обов’язкового ремонту.

 Щоб обрахувати приблизну кількість необхідних матеріалів для зруйнованого дорожнього покриття та з’ясувати орієнтовну вартість ремонтних робіт, селищний голова Микола Сінькевич, заступник селищного голови Олег Кислий зустрілися з начальником Великолепетиського райавтодору Олександром Федоришиним, старшим виконавцем робіт Миколою Лященком. Під час зустрічі детально обговорили список основних вулиць, які потребують ремонту, озвучили приблизну, необхідну на це суму коштів. Орієнтовно, природа завдала збитків селищу на близько 2 млн. грн..

У Великолепетиському райавтодорі говорять, що такого дощу, і таких значних наслідків не пам’ятають давно. Також зазначають, що часто, через непередбачувані погодні умови доводиться відміняти ті чи інші ремонтні роботи, змінювати їх графік. На жаль, дорожнє покриття у Великій Лепетисі використовується досить багато років, і окрім несприятливих погодних умов на якість доріг впливають ще багато інших чинників. Зокрема, рух перевантажених вантажних автомобілів, дії самих жителів, які незаконно самовільно створюють насипи на дорогах, порушуючи архітектурну систему.