Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 01/03/2019 - 13:59

28 лютого у приміщенні селищної ради відбулася зустріч за участю селищного голови Миколи Сінькевича, т.в.о. начальника Великолепетиського СКГ «Сількомунгосп» Володимира Щомака, контролерів комунального господарства та начальника Великолепетиського відділення поліції Андрія Чонки. Основною метою зустрічі було питання незаконного використання води у Великій Лепетисі. Зокрема, обговорили план заходів на 2019 рік стосовно виявлення у домогосподарствах незаконних врізок, магнітів, які зупиняють лічильники, виявлення та притягнення до відповідальності абонентів, які свідомо не сплачують за використану воду. Крім того, особливу увагу звернули на питання водопостачання у нежилі будинки. Володимир Щомак зазначив, що під жорсткий контроль буде взято нежилі домогосподарства, в яких стабільно обробляється земля та регулярно використовується вода мешканцями, які не проживають, а інколи навіть не зареєстровані за вказаною адресою.

Під час конструктивної розмови поговорили про методи боротьби з крадіжками води, про відповідальність громадян, які не допускають контролерів до приладів обліку. Начальник Великолепетиського відділення поліції Андрій Чонка наголосив на необхідності посилити роботу контролерів, натомість, пообіцяв всебічну допомогу та співпрацю з боку поліції.

Селищний голова Микола Сінькевич зауважив, що цього року профілактична робота з мешканцями селища буде значно посилена. Як і раніше, працівниками «Сількомунгоспу» спільно з представниками та депутатами селищної ради, поліції систематично будуть проводитися рейди, перевірки водокористувачів.

Тож закликаємо усіх жителів селища бути свідомими та добросовісними. Вчасно сплачуйте рахунки, не удавайтесь до неправомірних дій. Піклуючись про свій «картопляний» бізнес ви не просто розкрадаєте питну воду, а й обкрадаєте своїх односельців, які сумлінно користуються послугами водопостачання.