Надіслав: Селищна рада , дата: Пон, 11/02/2019 - 13:48

   7 лютого у приміщенні селищної ради відбулася робоча зустріч представників Управління поліції охорони в Херсонській області з підприємцями, сільгоспвиробниками селища, за участю селищного голови Миколи Сінькевича, начальника Великолепетиського відділення поліції Андрія Чонки, представника відділу освіти Великолепетиської РДА Наталії Побийвовк, голови фермерського господарства "Професіонал - КС" Миколи Миколайовича Коноваленка.

   У ході зустрічі було обговорено особливості централізованої охорони закладів освіти (усіх садочків та шкіл), фермерських господарств, приватних підприємств, помешкань громадян та об’єктів усіх форм власності від злочинних посягань. Представники поліції охорони детально розповіли про комплекс послуг, що ними надаються. Це консультації з питань вибору систем безпеки; монтаж і сервісне обслуговування технічних засобів безпеки; централізоване спостереження за станом охоронно-пожежної сигналізації; мобільне озброєне реагування на спрацювання систем сигналізації.

  Здебільшого присутні цікавилися процедурою проектування, монтажу та обслуговування систем охоронної, пожежної і тривожної сигналізації, запитували про терміновий виклик груп реагування поліції охорони, цікавилися деталями спостереження за рухомими об’єктами з використанням технологій супутникової навігації GPS. На усі запитання були отримані ґрунтовні відповіді та пояснення.
 
  Варто зазначити, що поліція охорони - це єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені Законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників.

  Щоб дізнатися більш детальну інформацію про послуги поліції охорони, звертайтеся до контактно-інформаційного центру за телефоном: 0990502220, або 0958446319 (начальник Центру технічної охорони Осадчук Олексій Олександрович).