Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 01/02/2019 - 09:04

31 січня відбулося І засідання колегії відділу освіти районної державної адміністрації. Відповідно до порядку денного обговорили наступні питання: про підсумки роботи відділу освіти районної державної адміністрації, комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти», навчальних закладів у 2018 році та визначення пріоритетних завдань на 2019 рік; про підсумки роботи відділу освіти РДА,  навчальних закладів району із зверненнями громадян у 2018 році. У порядку контролю: стан організації роботи з безпеки життєдіяльності в закладах та установах освіти району.

У засіданні колегії взяли участь: начальник відділу освіти Періг А. І., директор комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Побейвовк Н. А., спеціалісти відділу освіти районної державної адміністрації, методисти районного методичного кабінету, керівники закладів та установ освіти району. Також були присутні голова районної державної адміністрації  Віремейчик А. М., голова районної ради Верховська Т. О., селищний голова Сінькевич М. В., начальник районної філії Херсонської обласного центру зайнятості Лиман А. В., директор ПТУ № 22 Сєнін І. І., начальник міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Любченко Н. П., т.в.о. начальника районного сектора ГУ ДСНС України у Херсонській області Гришко В. М.

Під час колегії підведено підсумки роботи закладів освіти району за 2018 рік та поставлені завдання на 2019 начальний рік. У ході обговорення акцентувалася увага присутніх на питаннях модернізації навчально-методичної та матеріально-технічної бази закладів освіти з урахуванням вимог державних стандартів освіти, удосконалення системи фізкультурно-оздоровчої роботи, виховної роботи щодо захисту гідності кожного учасника освітнього процесу.

Селищний голова Микола Сінькевич зазначив, що селищною радою постійно підтримуються всі садочки та школи селища, незважаючи на те, що загальноосвітні заклади фінансуються державою. Також наголосив, що виходячи з місцевого бюджету, активна підтримка всіх закладів освіти триватиме і у 2019 році.

За результатами засідання колегії були прийняті відповідні рішення.