«Великолепетиська селищна рада оголошує конкурс на посаду спеціаліста юрисконсульта.

Надіслав: Селищна рада , дата: Срд, 23/09/2020 - 15:26

«Великолепетиська селищна рада оголошує конкурс на посаду спеціаліста юрисконсульта.

Обговорили хвилюючі, актуальні питання Великолепетиської громади

Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 22/09/2020 - 14:54

21 вересня з робочим візитом Великолепетиський район відвідав перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій.

Повідомлення СКГ "Сількомунгосп"

Надіслав: Селищна рада , дата: Пон, 21/09/2020 - 10:16

Шановні жителі південної частини селища! Виявлено порив на водопровідній мережі на перехресті вул. Таврійська/Маяковського. У зв'язку з ремонтними роботами водопостачання  тимчасово буде відсутнє.

Відбувся суботник у парку Приморському (Набережна)

Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 18/09/2020 - 18:58

  У парку Приморському (Набережна) відбувся суботник. Проведено велику плідну роботу: спільними зусиллями згрібали та вивозили опале листя, підмітали, тощо. Велика подяка учасникам цього прибирання: працівникам селищної ради, д/с №1 "Берізка" та працівникам сектору освіти   Великолепетиської районної державної адміністрації, які до речі, ніколи не відмовляють і активно приймають участь у всіх організованих суботниках.
   Дуже дякуємо старанням і небайдужості тих, людей, які беззаперечно приймають участь у подібних прибираннях, які піклуються про добробут та благоустрій рідного селища.

Дитячий майданчик у центрі був доповнений новеньким ігровим комплексом

Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 18/09/2020 - 15:32

Для більш активного дозвілля та ще цікавішого різноманітнішого відпочинку дітвори, цього тижня дитячий майданчик у центрі був доповнений новеньким ігровим комплексом «Панда». Яскравий комплекс  відразу ж полюбився малечі, яка з цікавістю і нетерпінням споглядала як він монтується.

Грейдером прогорнуто дороги на деяких вулицях селища

Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 17/09/2020 - 14:51

Грейдером прогорнуто дороги на частинах вулиць Будьоного, Микояна, Народна, Набережна, біля старого кладовища. Після дощів деякі з цих ділянок були важко прохідними та проїздними.