Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 18/05/2018 - 11:50

17 травня у Великолепетиській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося районне свято «Обдарованість 2018», присвячене відзначенню обдарованих дітей селища та району. Це діти, які з юних років утверджують своєю творчістю, розумом не лише славу навчальних закладів, а й району, області, держави.

  Учні загальноосвітніх шкіл району, вихованці центру дитячої та юнацької творчості, дитячої школи мистецтв та спортивної школи селища, їх керівники були нагороджені сертифікатами і грошовими преміями у номінаціях «Інтелектуали», «Надія спорту», «Юні митці».
  Другий рік поспіль депутатський корпус районної ради підтримує рішення про відзначення обдарованих дітей та їх наставників одноразовими стипендіями в розмірі 1000 гривень (учні) та грошовими винагородами – 2000 гривень (педагоги), усього на суму 65 тисяч гривень.
 Розпочали святкову церемонію нагородження Тетяна Верховська, голова районної ради та Анатолій Віремейчик, голова районної державної адміністрації, які привітали всіх присутніх та нагородили Подяками меценатів, що надали грошові премії для відзначення переможців. 
 У номінації «Інтелектуали» сертифікати від голови районної ради Верховської Тетяни Олександрівни одержали 9 учнів та 9 учителів, крім того, їх було відзначено грошовими винагородами в розмірі по 750 гривень кожному від Миколи Ілліча Дмитрука, депутата Верховної Ради України VІІ скликання. Окремо відзначив депутат за перемогу в області третій рік поспіль на олімпіаді з української мови Поляк Анну (ученицю 9 класу Великолепетиського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ступенів) та її учителя-наставника Вольську Т. В. стипендією в розмірі 3000 гривень.
  У номінації «Спорт» нагороджено сертифікатами 12 учнів та 4 педагоги, у номінації «Творчість» - 13 учнів та 9 педагогів. Крім того, вихованці циркової студії «Арлекіно» одержали від Дмитрука Миколи Ілліча фінансову підтримку в розмірі 7000 гривень.
  Подяками голови районної державної адміністрації Віремейчика А. М. та грошовими винагородами (1000 грн. - учень, 2000 грн. – педагог) від депутата Верховної ради Вінника І. Ю. нагороджені 4 учні та 3 педагоги, подякою відділу освіти районної державної адміністрації та одноразовою стипендією в розмірі 1000 гривень від Москаленка В. М. відзначено 1 ученицю.
  Керівники району та запрошені гості  привітали обдарованих дітей  із значними здобутками і наголосили, що талановита молодь - майбутнє України. Також подякували  вчителям і керівникам учнів за важку та плідну працю у навчанні і вихованні молоді.