Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 15/05/2018 - 10:58

З метою виявлення та попередження незаконного використання питної води контролери Великолепетиського СКГ «Сількомунгосп» на чолі з т.в. о. начальника В. Ю. Щомаком, спільно з селищним головою М. В. Сінькевичем та депутатами селищної ради І. В. Овдієнком,  Ю. П. Горішнім, Ю.В. Рогачовим, Н. В. Шикулою  провели рейди з перевіркою господарів, які понаднормово (на полив городів) використовують воду із центрального водогону. Під час перевірки було виявлено механічне втручання в роботу засобів обліку водопостачання з метою заниження фактичних показників лічильника. Зокрема, один з таких споживачів проживає по провулку Пушкіна. Коли контролери оглянули водопровідну яму, то виявили факт незаконного встановлення магніту, який зупиняє показники лічильника. Чоловік поспіхом намагався сховати заборонений прилад, проте у присутності депутатів йому це не вдалося. На порушника складено відповідний акт, накладено штраф у розмірі  17 669 грн.

Попереджаємо, рейди проводитимуться і надалі. Подібні крадіжки води будуть каратися штрафами, та обов’язково виноситимуться на загальний розсуд, про кожного порушника будемо писати в газетах, висвітлювати на сайті селищної ради. Пам’ятайте, що незаконні свідомі дії, спрямовані на маніпуляції з комунальними тарифами можуть зіграти з вами злий жарт!

Шановні великолепетисьці! Схаменіться! Поки одні заливають городи, інші не мають змоги навіть напитися, а попереду спекотна літня пора. Досить збагачуватися за рахунок інших! Звертаємося до кожного мешканця селища! Якщо у вас немає води, а в сусіда залитий город, повідомте про це до сількомунгоспу за телефоном 0954384446, не бійтеся. Лише разом ми зможемо боротися з такими людьми.

В. Ю. Щомак, т.в.о. начальника Великолепетиського СКГ «Сількомунгосп»