Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 10/05/2018 - 18:25

Червоні маки на одязі, безліч квітів та посмішок. 9 Травня – особливе свято для кожного.  Цього року День Перемоги у  Великій Лепетисі  традиційно розпочався святковим маршем від центральної площі селища до Обеліску Слави, біля якого відбувся мітинг-реквієм.  Продовжився урочистим концертом.  У заходах взяли участь керівники району, учасники бойових дій, діти війни, представники державних та політичних організацій, бюджетних установ та мешканці селища.

З урочистою промовою до усіх присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик, голова районної ради Тетяна Верховська, селищний голова Микола Сінькевич, військовий комісар Великолепетиського об’єднаного районного військового комісаріату майор Віталій Курносик, які подякували ветеранам за любов до Батьківщини, за здобутий мир та за активну громадську позицію.

Під час заходу вдячно вклонялися ветеранам.  На їх грудях – ордени за мужність та відвагу. А в руках – квіти.  Ветеран Другої світової війни Григорій Пантелійович Клиба звернувся до молодого покоління зі словами настанови, закликав молодь рівнятися на героїв минулого заради щасливого майбутнього та акапельно виконав пісню воєнних років, яка допомагала перенести труднощі і втрати у ті тяжкі часи і надихала героїв на подвиги заради захисту Вітчизни, миру на своїй землі.

 Війна нагадує про себе тисячами обелісків та братських могил. Вони – святиня нашої пам’яті. Вшановуючи загиблих на фронтах Другої світової війни, керівництво району, ветерани та пересічні великолепетисьці  поклали вінки та квіти до меморіалу «Вічний вогонь», спустили на воду Каховського водосховища вінки пам’яті.

Настоятелем Свято-Миколаївської церкви протоієрей Василь Шмигельський відправив за загиблими у Другій світовій війні Панахиду . Світлу пам’ять героїв, які полягли на полях Другої світової війни, присутні вшанували хвилиною мовчання.

По закінченню мітингу-реквієму відбувся святковий концерт за участю працівників та вихованців районного Будинку культури, селищного будинку культури, районного центру дитячої та юнацької творчості та дитячої школи мистецтв.

Після урочистої частини на великолепетисьців чекала святкова програма. Де вони могли насолодитися польовою кашою від селищної ради, послухати військові пісні, і просто відпочити.

Більше фото можна переглянути у фотогалереї сайту.