Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 10/05/2018 - 08:15

8 травня з нагоди Дня пам’яті та примирення у Великій Лепетисі відбулися ряд заходів. У школах селища пройшли мітинги, пам’ятні лінійки. Школярі вшановували  ветеранів,  дітей війни, вітали присутніх зі світлим радісним святом перемоги. З вітальним словом до присутніх звернувся і селищний голова Микола Сінькевич, який  зазначив, що сьогодні ми дякуємо фронтовикам, партизанам, трудівникам тилу, дітям війни — усім тим, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного лихоліття та тим, хто розбудовував нашу країну у повоєнні роки. Пам’ять усіх, хто не повернувся з фронтів Другої Світової, була вшанована хвилиною мовчання,  покладанням гірлянди Слави та квітів до пам’ятних каменів.

Цього ж дня відбулося урочисте покладання вінків, квітів до обеліску, пам’ятних знаків, Братських могил. Мільйони полеглих у найжорстокішій в історії людства війні згадали добрим словом селищний голова Микола Сінькевич, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, голова районної ветеранської організації Валентина Курносик, голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Василь Вдовіченко, голова Великолепетиської районної організації ветеранів та воїнів АТО Юрій Осоченко, т.в.о. начальника Великолепетиського РС ГУ ДСНС України у Херсонській області Віталій Гришко.

День Перемоги назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – приклад  патріотизму для нащадків.