Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 27/04/2018 - 09:56

19 квітня відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради на якому було заслухано та затверджено для обговорення населенням рішення виконкому  від 19.04.2018  №27

«Про проект рішення «Про затвердження тарифу

на вивезення твердих побутових відходів для ФОП Маслаган С. А.»»

Розглянувши лист ФОП Маслаган С. А. від 28.03.2018 року про розгляд та затвердження тарифів з надання послуг по вивозу твердих побутових відходів в смт Велика Лепетиха на 2018р., відповідно до наказу міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30 липня 2012 року № 390 «Порядок доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», відповідно до статті 25, підпункту 2 пункту «а» статті 28, пункту 6 статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити проект рішення «Про затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для ФОП «Маслаган С. А.»: в такій редакції:

«1. Затвердити проект рішення про затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для ФОП Маслаган С. А.:

на вивезення твердих побутових відходів

– для населення – 183,78 грн./м3;

– для бюджетних установ – 198,64 грн./м3;

– для інших споживачів – 259,09 грн./м3.

2. Проект даного рішення внести на затвердження сесією селищної ради.

3. Оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті та у віснику Великолепетиської селищної ради для громадського обговорення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Кислого О.В., заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.»

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Кислого О.В., заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.»

       Селищний голова                                                 М.В.Сінькевич

Обговорення рішення проводиться з дня опублікування в місячний термін. Пропозиції (зауваження) подавайте в письмовій (або усній) формі у селищну раду за адресою вул. Соборна, 2; на електронну пошту lepetykhaselrad@ukr.net, чи за телефоном +380952437027 (заступник селищного голови Кислий О. В.). Обов’язкове зазначення ПІБ, адреси особи/юр особи, яка подає пропозицію.