Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 26/04/2018 - 09:17

  Шановні ветерани, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!
  26 квітня виповнюється 32 річниця з дня трагічної події, яка забрала тисячі життів громадян, прирекла на страждання мільйони людей, змусила жити у постійній тривозі за власне майбутнє, за долю своїх дітей і наступних поколінь, змінила оточуюче середовище і навіть людську психологію.
  Чорнобильська трагедія стала найбільшою у ХХ столітті техногенною катастрофою, яку відчув увесь світ.
  Катастрофа могла б обернутись значно більшою бідою, якби на шляху невидимого ворога не стали люди – мужні, рішучі, здатні на самопожертву. Весь світ схиляє голову перед самовідданістю ліквідаторів, що рятували планету від радіоактивного пекла. 
  Жителі нашого району  були серед тих, хто з перших днів трагедії приступив до ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Ця трагедія відбилася на долі багатьох наших земляків. Вшановуючи кожного, хто ризикував життям в зоні лиха, висловлюю вдячність за вашу мужність, стійкість, відданість обов’язку, та щиру надію, що нашим дітям ніколи не доведеться пережити тих страждань, які принесла на Українську землю Чорнобильська катастрофа.
 Від щирого серця бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, великого людського щастя, ще багатьох років життя та плідної активної діяльності на благо нашої Батьківщини, добробуту і процвітання усім її громадянам, миру та злагоди на українській землі.
 З повагою, селищний голова М. В. Сінькевич