Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 12/04/2018 - 09:02

    Великдень – одне із найбільш шанованих українцями свят, яке більшість з нас намагається провести у колі рідних. Однак, не всі мають змогу зустріти це свято вдома і ми повинні пам’ятати про тих, хто сьогодні захищає нас на Сході. Аби поділитися домашнім теплом із військовими в зоні АТО, 4 квітня, напередодні Великодня, волонтери Великолепетищини організували відправку традиційних великодніх гостинців для бійців 93-ї бригади в с. Гранітне Донецької області.
  Поїздка відбулася завдяки ініціативі та допомозі фермера, волонтера М. М. Коноваленка. На його пропозицію допомогти військовим відгукнулися і небайдужі підприємці, фермери з Великої Лепетихи. Також долучилися жителі с. Рубанівка, школярі Рубанівської загальноосвітньої школи №1.
    Волонтери висловлюють вдячність усім, хто активно допомагав в організації допомоги військовим.  Зокрема П. М. Шокіну та колективу його пекарні за випікання головних гостинців - 300 пасок, та М. І. Процику, який  своїм транспортом допоміг здійснити цю поїздку. Дуже важливо, щоб наші хлопці на передовій відчули дух сімейного вогнища. І хоч вони далеко від домівки, мають відчувати сильний тил.