Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 30/03/2018 - 08:39

29 березня відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Анатолія Віремейчика. На порядку денному було три питання:

1. Про діяльність виконавчого комітету Великолепетиської селищної ради по реалізації у 2017 році та поточному періоді 2018 року повноважень делегованих органами виконавчої влади органам місцевого самоврядування.
2. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року та підготовку до оздоровчого сезону 2018 року.

3. Про реалізацію державної політики у сфері державної служби у Великолепетиській районній державній адміністрації за 2017 рік.

У роботі колегії районної державної адміністрації взяли участь: голова районної ради Тетяна Верховська, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бойко, працівники апарату районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів, секторів районної державної адміністрації, керівники відділів, відділень, інспекцій, інших служб, підпорядкованих відповідним органам виконавчої влади вищого рівня, сільські голови.

З першого питання порядку денного доповідав Великолепетиський  селищний голова Микола Сінькевич, який поінформував учасників колегії про роботу селищної ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». Микола Вікторович зазначив, що   основними напрямками діяльності  Великолепетиської селищної ради та її виконавчого комітету є вирішення    комплексних  соціально-економічних   проблем   на підвідомчій території. Він звітував про роботу у сфері освіти, охорони здоров’я, культури і спорту, у сфері соціально-економічного і культурного розвитку, в галузі житлово-комунального господарства, соціального захисту населення, благоустрою селища. Крім того, висловив свою думку щодо децентралізації, добровільного об’єднання громад. З цього приводу Микола Сінькевич та Анатолій Віремейчик також знайшли порозуміння.

З питання «Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року та підготовку до оздоровчого сезону 2018 року» доповів начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Олексій Коновалов. Він зазначив, що за звітний період було укладено договір з дитячим оздоровчим закладом ТОВ ГСОДЗ ім. І. Кулика на ІІ зміну з 20 червня 2017 року по 10 липня 2017 року для придбання 52 путівок, якими охоплено пільгові категорії дітей району.

Доповнив виступ начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Андрій Періг, начальник відділу освіти райдержадміністрації, який повідомив, що влітку 2017 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів працювало 14 таборів (з них 1 мовний табір) з денним перебуванням дітей. За словами Андрія Перога, влітку 2018 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів відділом освіти районної державної адміністрації планується функціонування 13 таборів відпочинку з денним перебуванням, у яких послугами відпочинку буде охоплено 846 школярів (61,9 % від загальної кількості учнів), де буде організовано повноцінне дозвілля, розвиток творчих здібностей та інтересів. На проведення літнього відпочинку передбачені кошти з районного бюджету та бюджетів селищної, сільських рад.

Останнє питання порядку денного розглянуто протокольно. За підсумками роботи колегії прийняті відповідні рішення.