Надіслав: Селищна рада , дата: Срд, 28/03/2018 - 15:03

Минулого тижня у Великолепетиській селищній раді відбулася робоча зустріч з представниками  Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксаною Сілюковою та Вікторією Копчак. Обговорювали питання реформування місцевого самоврядування, добровільного об’єднання територіальних громад району.

У ході зустрічі селищний голова Микола Сінькевич  наголосив на тому, що підтримує реформу, але зауважив, що для майбутнього нашого району це важливий крок, до якого треба підійти дуже відповідально. На сьогоднішній день, на жаль, є певні побоювання через  неудосконалені закони, невдалий досвід інших районів. Враховуючи це та багато інших недоліків і переваг селищний голова запросив у спеціалістів розрахунки,  змодельовані варіанти створення громади, щоб у подальшому володіти  з цього приводу об’єктивною, обґрунтованою інформацію та донести її до населення. Микола Вікторович також наголошує, що наша головна мета – зберегти район у тому ж складі але з користю для населення, та вважає, що створення громади можливе лише тоді, коли всі гілки влади району будуть готові до порозуміння і співпраці, як це вдавалося в роботі останні пів року.

Процес децентралізації влади в Україні є неминучим, ця реформа триває у всій державі, тож селам Великолепетищини також доведеться об’єднуватись – і це наразі першочергове питання.