Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 22/03/2018 - 10:19

  За ініціативи селищного голови Миколи Сінькевича у селищній раді відбулась робоча зустріч з питання встановлення у Великій Лепетисі систем вуличного відеоспостереження. На зустрічі були присутні депутати селищної ради, сільгоспвиробники, підприємці селища (які вже давно користуються послугами відеонагляду, і мають що сказати та порадити з цього приводу), спеціаліст з м. Херсон по системам сигналізації та відеоспостереження Ігор Міщенко.  Вони детально обговорили можливість впровадження у селищі вуличного відеоспостереження, яке вже давно діє в багатьох містах та селищах області.
  Відеоспостереження у селищі планується зробити в режимі «онлайн», щоб не лише поліція, а й жителі селища у будь-який момент могли побачити зображення з камер у дійсному часі. Це сприятиме виявленню чи попередженню безвідповідальної поведінки водіїв на дорогах,  попередженню актів вандалізму, крадіжок, будь-яких злочинів у парках, на дитячих майданчиках, у інших громадських місцях.
  На зустрічі обговорили місця, де можливо встановити камери, їх кількість. Представник розповів про технічні характеристики тих чи інших камер, їх переваги та недоліки. Селищний голова Микола Сінькевич наголосив на тому, що вуличне відеоспостереження – це важливий і необхідний для нашого селища крок. Адже у будь-який момент можна переглянути відеозапис і встановити осіб, які вчинили хуліганські дії. Це є додатковим дисциплінуючим фактором та ефективним засобом у питанні профілактики, розкриття вчинених кримінальних та адміністративних правопорушень. Крім того, він зауважив що зараз потрібно визначитися із потрібною кількістю відеокамер, а  потім можна буде орієнтовно дізнатися суму на їх встановлення та звернутися до районних депутатів з метою залучення додаткових коштів з районного, державного бюджетів.