Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 22/03/2018 - 10:03

   7 лютого 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнята постанова №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва», згідно якої надається дотація за молодняк на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.
  Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі: за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців - 300 гривень за голову;  від 5 до 9 місяців - 700 грн/гол; від 9 до 13 місяців - 1500 грн/гол. Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.
  Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до селищної ради копії таких документів: паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин; паспорта громадянина України, ідентифікаційний код; довідки або договору про відкриття рахунка в банку.
  Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб - власників тварин. Селищний голова Микола Сінькевич звертається до жителів селища з проханням не втратити можливість отримати дану дотацію. З приводу її надання звертатися до селищної ради (відповідальна Євтушенко Л. В, яка знаходиться на другому поверсі селищної ради, тел. 0970900934).