Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 22/03/2018 - 09:36

  20 березня у Великолепетиській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося шкільне ток-шоу «Стосується кожного», на якому обговорили важливе питання збереження навколишнього середовища, та природи нашого селища зокрема. До уваги були представлені відеоролики про роботу школярів у цьому напрямку, виступ екологічної агітбригади «Екознай».
  Під час заходу усі пригадали екологічний  проект двохрічної давності «Збережемо наш край для нащадків», у якому говорили про дієвість районних програм екологічного покращення умов Лепетищини; про боротьбу зі стихійними сміттєзвалищами; про деревонасадження на території Великолепетиського району. Що змінилося за два роки, чи зменшилися забруднення нашого краю, каховського водосховища чи поменшало стихійних сміттєзвалищ – ці та інші питання у ході зустрічі розглянули разом із запрошеними гостями. На заході були присутні селищний голова М. В. Сінькевич,  начальник відділу містобудування Великолепетиської РДА Н. В. Михайлюк,  головний спеціаліст з юридичних питань районної ради Ю. В. Бритов, гості з сусідніх районів.
  Велика Лепетиха – наш рідний дім, який ми повинні захищати та оберігати, піклуватися про його природу, екологічний стан. У своєму виступі селищний голова Микола Вікторович зауважив, що протягом двох років, аби забезпечити чистоту та порядок на території всього селища, селищна рада активно продовжує  боротьбу зі стихійними сміттєзвалищами. Було максимально збільшено кількість сміттєвих контейнерів, які встановлено в парках, скверах, громадських місцях; розроблено та встановлено інформаційні таблички «вивіз сміття заборонено»; постійно ліквідовуються стихійні сміттєзвалища на території всього селища. Крім того, селищна рада щоразу звертається до населення через офіційний сайт, газету «Вісник Великолепетиської селищної ради» з проханням викидати сміття на головне селищне сміттєзвалище, встановлювати контейнери та користуватися послугами по вивозу сміття. Інформування проводиться постійно. Питання стихійних сміттєзвалищ контролюється  спеціалістом з благоустрою селищної ради, порушення будуть фіксуватися та оприлюднюватися на загальний розсуд.
  По завершенню заходу директор школи Карпачова А. Г. висловила свою вдячність гостям, школярам та учителю географії І. В. Москаленку за пророблену роботу у напрямку збереження екології рідного селища.