Надіслав: Селищна рада , дата: Суб, 17/03/2018 - 20:17

Спортивні естафети – це завжди дуже захопливо,  видовищно, а ще й дуже весело, і в першу чергу, для самих учасників. Подібні командні змагання завжди згуртовують. І не дивно! Адже перемога – одна на всіх! А це значить, що успіх залежить від зусиль кожного! 

Проведення спортивно-розважального конкурсу «Прекрасна! Неповторна! Незрівнянна» у Великій Лепетисі вже стало традиційним. Так, 16 березня, у спортивній залі районного будинку культури відбулося спортивно-розважальне дійство, присвячене Міжнародному дню жінок.  Цього року показати свою спритність, витривалість та зібраність у змаганнях прийшли 8 жіночих команд: Великолепетиської селищної ради, Великолепетиського елеватора, відділу культури, молоді та спорту РДА, Великолепетиського ПТУ № 22, Великолепетиської ЗОШ №1, відділу освіти РДА, Великолепетиської центральної районної лікарні, Князегригорівської сільської ради.

Інтрига щодо перемоги зберігалася до останніх хвилин. Перед суддями стояло нелегке завдання - оцінити  вперту та напружену боротьбу команд, рівних за силою. Прекрасні учасниці довели, що перемога за кожною з них.

Свято підготували та провели працівники відділ культури, молоді та спорту Великолепетиської РДА, які по завершенню конкурсу нагородили всіх учасників грамотами та подарунками.