Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 13/03/2018 - 15:48

  13 березня у Великій Лепетисі відбувся показ фільму «Кіборги».  Повна назва стрічки - «Кіборги. Герої не вмирають», український  повнометражний художній фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва  за сценарієм  Наталії Ворожбит  про  оборону Донецького аеропорту під час військового конфлікту на Донбасі. Це одна з найбільш драматичних сторінок у війні.
  Фільм демонструвався у малій залі районного будинку культури завдяки  ініціативі координатора Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при Херсонській обласній державній адміністрації, військового капелана Андрія Калити.
  Військового капелана ми запитали про подробиці організації та показу фільму у районах області.  «Коли вийшов фільм «Кіборги» у нас виникло бажання, щоб якомога більше людей його побачили, – говорить Андрій Калита. –  Бо фільм, насправді, неймовірно глибокий, цікавий, він розповідає про реальні події на сході країни. Метою даного показу є не просто демонстрація фільму у районах області, а й донесення до населення правди про події, які відбуваються на фронті, привернення уваги і поваги до учасників бойових дій. І саме головне, щоб люди цінували та пам’ятали подвиг хлопців, які захищали та продовжують захищати нашу країну. Більшість із нас, думають, що війна десь дуже далеко, і нас не зачепить, в цьому, на жаль, і є проблема нашого сьогодення
  Фільм показували у всіх обласних центрах, та за кордоном. У Херсонській області заплановано продемонструвати стрічку у 9 районах. На разі його побачили жителі Чаплинки, Іванівки, Верхнього Рогачика, Великої Лепетихи. За три дні показу фільм переглянули більше тисячі чоловік».