Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 01/03/2018 - 14:09

 КЗ « Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» активно долучився до перспективної підготовки та відзначення 300-річного ювілею нашого Перворозуму – Григорія Савича Сковороди. В рамках елективного курсу «Ідемо за Сковородою» (вчитель Мордашова О.М.) старшокласники Яна Соломчак, Георгій Барієв, Яна Соломатіна, Дарина Вітковська провели ряд заходів за участю керівників районної влади та працівників відділу культури райдержадміністрації.

27 лютого 2018 року учні відвідали селищного голову Сінькевича М. В, першого заступника голови райдержадміністрації Трохименка О. В., голову районної ради Верховську Т.О., начальника відділу культури молоді та спорту Великолепетиської РДА Вітковську О.М.  та взяли інтерв’ю з приводу того, що знають наші державні службовці про першого українського філософа та які заходи, присвячені цій знаменній події, плануються в нашому селищі.

Микола Сінькевич зазначив, що найближчим часом на сесії селищної ради буде розглянуто та вирішено питання про присвоєння імені Григорія Сковороди одному з парків у селищі, а Тетяна Верховська запросила учнів школи взяти участь у благодійній акції по збору коштів для онкодиспансеру. Старшокласники радо прийняли пропозицію долучитися до цієї справи. На згадку учні подарували власноруч виготовлені буклети афоризмів Г. С. Сковороди. Такі заходи сприяють вихованню у молоді духовно-моральної культури, формуванню їх національної свідомості.