Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 23/02/2018 - 11:42

З метою удосконалення професійної майстерності вихователів дошкільних навчальних закладів,  піднесення ролі та статусу вихователя, обміну досвідом 22 лютого у Великій Лепетисі пройшов ІІІ етап районного конкурсу «Вихователь року» у номінації «Досвід року – 2018». У  І заочному етапі учасники конкурсу представили свої матеріали, ІІ етап пройшов у формі фахової контрольної роботи.

За право називатися кращими змагалися п’ять вихователів дошкільних навчальних закладів району:  вихователі я/с №1 «Берізка» Очерідник Л. В., Земляна Н. В., Сироєжкіна Т. С., вихователь я/с №4 «Калинка» Побийвовк О. І., вихователь Малолепетиського я/с «Барвінок» Мезенцева Т.В.

У своїх виступах конкурсантки прагнули якнайповніше викласти свої знання методики, уміння, накопичений досвід. За результатами жеребкування вони  по черзі виступали у п’яти конкурсних етапах: «Асоціативна літерна характеристика», «Реклама», «Три хвилини у майбутньому», «Конкурс художників», «Досвід і практика – це Вам не жарт. Досвід і практика – це результат».

За допомогою комп’ютерних презентацій та цікавих номерів вихователі представляли себе одним словом, дібравши до кожної літери епітет, який найвлучніше характеризує їх як педагогів, рекламували свій заклад, використовуючи інноваційні слова розповідали про свій садок майбутнього, графічно зображали інтерактивні методи навчання та розповідали про них.

Маючи у своєму арсеналі власний стиль, професійні задатки конкурсанти продемонстрували високий рівень педагогічної майстерності. Тож у  розмаїтті талановитих виступів членам журі складно було визначити переможців. Але конкурс на те й конкурс. Тому за підсумками  конкурсних етапів титул «Вихователь 2018 року» виборола Очерідник Лідія Василівна. Не на багато балів відстала від переможниці й Земляна Наталія Василівна, яка отримала друге місце. А третє місце посіла Сироєжкіна Тамара Семенівна.

Голова журі, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Андрій Періг привітав учасників з перемогою, нагородив подяками та грамотами за участь. Андрій Іванович також зауважив, що відділ освіти та Великолепетиська селищна рада постійно підтримують матеріально-технічну базу садочків, але для малюків все ж головніше мати щирих, відданих своїй праці вихователів, які своїм досвідом та вміннями виховуватимуть та примножуватимуть цінності у кожної дитини.

Конкурс пройшов у теплій, дружній атмосфері. А позитивні емоції та гарний настрій під час підрахунку балів усім дарували вихованці Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості