Надіслав: Селищна рада , дата: Суб, 17/02/2018 - 16:58

  Останній тиждень перед Великим постом у  Великій Лепетисі провели як годиться. 16 лютого  біля селищного будинку культури на Островці зібралося безліч місцевих жителів, керівники району, щоб разом за доброю традицією відзначити свято - Масляну та за народним звичаєм провести зиму і зустріти весну.

Одне з найстаріших свят слов'янських народів відзначили у Великій Лепетисі завдяки ініціативі селищного голови Миколи Сінькевича та спонсорській допомозі депутата районної ради Павла Кононенка.

На дорослих та дітей очікували народні ігри, конкурси, призи, справжні весняні веселощі. Цікаву розважальну програму та запальні концертні номери підготували працівники селищного будинку культури, вихованці Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості.

Крім того, у заході взяли участь Великолепетиські дитячі ясла-садочки №1, 2, 3, 4, які приготували та безкоштовно досхочу пригощали усіх присутніх на святі різноманітними смаколиками, без яких не обходиться жодна Масляна: рум’яними, запашними млинцями, пиріжками, пампушками, варениками, гарячим чаєм.

З Масленицею усіх привітав заступник селищного голови Олег Кислий, який побажав односельцям добра, здоров’я, миру, достатку та озвучив слова селищного голови Миколи Сінькевича про те, що цього дня ми започатковуємо традицію і надалі щороку відзначатимемо Масляну на Островці.

 Відзначили свято гучно та весело, отримавши піднесений настрій, море позитивних емоцій. І за давньою традицією запалили опудало Масляної, щоб позбавитись від усіх негараздів і напастей, які супроводжували жителів селища у минулому.