Надіслав: Селищна рада , дата: Срд, 31/01/2018 - 15:42

  Недонадходження податків до місцевого бюджету значно впливає на формування та стабільність фінансової системи селища, на фінансування програм його соціально-економічного розвитку. Термін сплати податку на землю та нерухоме майно сплинув ще 29 серпня 2017 року. А у Великій Лепетисі досі є велика кількість громадян, які уникають їх сплати.
  30 січня у приміщенні селищної ради відбулося засідання тимчасової комісії з питання погашення податкової заборгованості громадянами селища та забезпечення надходжень платежів до місцевого бюджету. В обговоренні взяли участь заступник селищного голови Кислий О. В., секретар ради Троцан Н. В., заступник начальника-начальник Великолепетиського відділення Каховської ОДПІ Маленда С.В., ГДРІ Великолепетиського відділення Каховської ОДПІ Штанько Л. В., начальник відділу доходів, фінансів, галузі народного господарства і розрахунків за енергоносії фінансового управління Великолепетиської РДА Карпова Л.В., директор філії «Великолепетиський елеватор» Рабовський Д.Л.
  У ході засідання комісія вирішили активізувати роботу, щодо посилення контролю за сплатою нарахування податків, а також щодо покращення платіжної дисципліни суб’єктів господарювання. Відтак Великолепетиською селищною радою будуть направлятися поіменні списки громадян, які мають борги за сплату земельного податку та податку на нерухоме майно до податкової інспекції, яка в свою чергу подаватиме судовий позов на кожного боржника з вимогою стягнення боргу. За рішенням суду стягнення здійснюватиме державна виконавча служба відповідно до Закону «Про виконавче провадження».
  Тому, шановні платники податків, з метою упередження несподіваних небажаних випадків, що призводять до вище перелічених наслідків, своєчасно сплачуйте податки та погасіть заборгованість. Адже  це  обов’язок кожного громадянина, і найголовніше – благополуччя нашого з вами селища:  відремонтовані дороги, безперебійне водопостачання, освітлені вулиці,  облаштовані дитячі садочки та здешевлене харчування малюків.