Надіслав: Селищна рада , дата: Нед, 14/01/2018 - 16:22

Зимові свята – це завжди щось надзвичайне! Ще з дитинства  в цей час ми відчуваємо, як поєднуються разом відчуття родинного затишку, запах ялинки, новорічний настрій. Зимові свята продовжуються з Різдва до Водохреща, проте кульмінацією все ж вважається Старий Новий рік, який українці відзначають в ніч з 13 на 14 січня.

12 січня напередодні Старого Нового року на центральній площі селища  відбулося свято за народними традиціями «Зоряна коляда – українського Різдва», яке підготували працівники відділу культури, молоді та спорту Великолепетиської РДА. Глядачі, які цього дня завітали на  захід, мали змогу насолодитися блискучими виступами колядників та щедрувальників. З гучними колядками виступили вихованці Великолепетиської дитячої школи мистецтв, творчі колективи селищного та районного будинків культури. Разом з тим до Лепетихи завітали сусіди нашого селища – творчі колективи Князегригорівського, Малолепетиського, Катеринівського, Костянтинівського  сільських будинків культури. Гості своїми колядками та щедрівками бажали великолепетисьцям  здоров’я, добробуту та миру.

Усі щедрувальники дивували глядачів розмаїттям різдвяно-новорічних пісенних номерів, яскравими костюмами та відповідною різдвяною атрибутикою.  Свято дало змогу відчути справжній новорічний настрій.