Надіслав: Селищна рада , дата: Срд, 10/01/2018 - 16:15

Рішення двадцять шостої  сесії селищної ради VIІ скликання 27.12.2017 № 408
Про зменшення шкідливого впливу куріння тютюнових виробів на здоров'я населення на території селища Велика Лепетиха

  З метою забезпечення захисту здоров’я населення селища Велика Лепетиха від шкідливого впливу тютюнового диму на робочих і в громадських місцях, сприяння здоровому способу життя, попередження куріння тютюнових виробів та зниження рівня їх вживання серед населення, обмеження доступу до них дітей, охорони здоров'я населення від шкоди, що завдається їхньому здоров'ю внаслідок розвитку захворювань, інвалідності, а також смертності, спричинених курінням тютюнових виробів чи іншим способом їх вживання в селищі Велика Лепетиха, керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 9, 13 Закону України “Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення”, сесія селищної ради :
ВИРІШИЛА:
1. Визначити вільною від куріння територію прилеглу до об’єктів указаних нижче, а за її відсутності 10-ти метрову зону навколо них:
дитячі заклади;
дитячі майданчики;
місця дитячого відпочинку;
заклади охорони здоров'я;
навчальні та освітньо-виховні заклади;
заклади фізичної культури та спорту різних форм власності;
відкриті спортивні споруди (стадіони, тренажерні майданчики);
церква;
зупинки громадського транспорту;
у приміщеннях об’єктів культурного призначення (Будинки культури, бібліотеки, музей);
заклади торгівлі (кіоски, торговельні павільйони, магазини);
у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ.
2. Визначити вільними від куріння місця відпочинку населення, такі як парки, сквери, окрім спеціально облаштованих місць для куріння.
3. Заборонити куріння тютюнових виробів під час проведення масових заходів в селищі Велика Лепетиха безпосередньо в місцях проведення масових заходів.
4. У місцях та закладах, де куріння заборонено, має бути розміщена наочна інформація, яка складається із графічного знака про заборону куріння та тексту такого змісту: «Куріння заборонено!»
У спеціально відведених для куріння місцях розміщується наочна інформація, яка складається із відповідного графічного знака та тексту такого змісту: «Місце для куріння. Куріння шкодить Вашому здоров’ю!»
5. Великолепетиському відділу поліції рекомендувати:
5.1. посилити контроль за дотриманням громадянами вимог Закону України “Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення”;
5.2. проводити систематичні заходи з виявлення осіб, що вчиняють правопорушення, передбачені ст. 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та притягнення їх до адміністративної відповідальності;
6. Це рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови.

Селищний голова                                                                 М.В.Сінькевич