Надіслав: Селищна рада , дата: Срд, 20/12/2017 - 11:22

  19 грудня, у день Святого Миколая, запалала вогнями головна новорічна ялинка Великої Лепетихи. На свято завітали малеча та дорослі, керівництво району, колективи підприємств, організацій та установ селища.
  З побажаннями здоров’я, щастя, миру та родинного затишку звернулися до присутніх перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, голова районної ради Тетяна Верховська, селищний голова Микола Сінькевич. Вони привітали усіх з днем Святого Миколая та наступаючими новорічними і різдвяними святами.
  Свято відкриття красуні ялинки супроводжувалося щирими піснями, запальними танцями, хороводами. В очікуванні казкової миті глядачам не давали нудьгувати  вихованці районного будинку культури, дитячої школи мистецтв,  центру дитячої та юнацької творчості.
  На святі не обійшлося  без головного символу цього дня – Святого Миколая! Разом із снігуронькою вони  «запалили» вогники на новорічній ялинці під гучні вигуки дітвори: «Один, два, три! Ялинонька гори!». Весела святкова програма завершилася яскравим салютом та роздаванням подарунків від селищної ради.
  Новий рік – це чарівне, тепле та сімейне свято. Його завжди зустрічають у колі найкращих друзів та найдорожчих людей. Тож нехай разом із вогниками на головні ялинці селища у всіх серцях запалає мир та любов один до одного.