Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 05/12/2017 - 15:42

02 грудня з нагоди Дня місцевого самоврядування у смт Нижні Сірогози відбулася міжрайонна традиційна спартакіада. У ній взяли участь команди депутатів всіх рівнів та працівників органів місцевого самоврядування Великолепетиського, Нижньосірогозького, Іванівського та Верхньорогачицького районів.
Учасники команд змагалися у 7 видах спорту, а саме: волейболі, міні-футболі, настільному тенісі, шашках, стрільбі з пневматичної зброї, гирьовому спорті та на завершення позмагалися у перетягуванні каната.
Збірна команда Великолепетиського району була сформована винятково з представників  депутатських корпусів та представників органів місцевого самоврядування. В  інтелектуальних видах спорту  наша команда показала  дуже гарні результати, серед яких І місце з настільного тенісу серед жінок та ІІ серед чоловіків, ІІ місце з шашок серед жінок, ІІІ місце зі стрільби серед жінок та ІІІ у гирьовому спорті. У командних видах спорту команда нашого району виборола І місце з волейболу, І з настільного тенісу, ІІІ з міні-футболу та перетягуванні канату.
За підсумками нарахованих очок,  великолепетисці посіли ІІІ загальнокомандне місце! Однак це не привід засмучуватись – попереду цілий рік, аби підготуватись та взяти «реванш»!