Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 01/12/2017 - 09:06

29 листопада 50 років з дня свого заснування відзначив Великолепетиський селищний будинок культури. Не часто бувають Дні народження, які святкують усім селищем, районом. Але це не про Лепетиху. Цього  прохолодного осіннього дня привітати ювіляра зійшлося багато місцевих жителів, з’їхалося чимало гостей.
  У ході проведення урочистого заходу згадували історію селищного будинку культури, його колективи, усіх керівників. Не забули відзначити людей, які багаторічною сумлінною працею  розкривали нові таланти, збагачували культуру нашого селища
  На День народження прийнято адресувати імениннику щирі вітання та подарунки. Із теплими словами до присутніх звернулася людина, яка постійно допомагає закладу культури, ніколи не стоїть осторонь його проблем - це селищний голова Микола Сінькевич. З нагоди святкування ювілею він висловив вдячність колективу, вручив сертифікат на придбання подарунку, та відзначив працівників будинку культури за високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у  розвиток культури селища.
  Щирими вітальними словами, врученням подарунків та яскравими гучними виступами вітали колектив будинку культури найближчі друзі та сусіди: творчий колектив Великолепетиського районного будинку культури, дитячої бібліотеки, центру дитячої та юнацької творчості, Великолепетиської дитячої школи мистецтв, колектив дитячого садка «Ромашка», загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2. Розділити радість свята з ювіляром приїхали творчі колективи Малолепетиського, Демидівського, Катеринівського, Князегригорівського сільських будинків культури.
  Теплі й щирі слова прозвучали на адресу колективу закладу і від заступника голови районної державної адміністрації Ігора Бойко, начальника відділу культури молоді та спорту РДА Олени  Вітковської.
  Того дня зі сцени линули гучні пісні, зачаровували танцями юні таланти, дивували зір ошатні вбрання. По завершенню урочистої частини на гостей чекав фуршет та святкова дискотека.
  Радо та гостинно зустрічали усіх на святкуванні працівники будинку культури та тепле світло його вікон. Тож нехай воно ніколи не згасає, а доброзичлива, затишна, домашня атмосфера скликає людей докупи на свята ще багато років.