Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 28/11/2017 - 14:11

  25 листопада у малому залі районного будинку культури відбувся звіт великолепетиського селищного голови про роботу за 2017 рік. На звіті були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, голова районної ради Тетяна Верховська, жителі селища.
  Селищний голова Микола Сінькевич інформував населення про такі основні напрямки роботи: поповнення та виконання селищного бюджету, забезпечення комунальної роботи, забезпечення належного функціонування дошкільних закладів освіти, культури, спорту, тощо. У ході звіту повідомив про те, що було зроблено за звітний період, про всі виконані роботи, вирішені проблеми, та основні завдання над виконанням яких необхідно працювати в подальшому. Крім того, обговорили всі питання, які найбільше хвилювали жителів селища.
  Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко відзначив ефективність роботи селищного голови, пообіцяв подальшу підтримку та співпрацю.
  Нагадаємо, що 2 грудня 2017 року  о 14.00 год. селищний голова звітуватиме перед населенням у селищному будинку культури.