Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 16/11/2017 - 11:45

15 листопада, напередодні Дня працівників сільського господарства, у районному Будинку культури пройшли  урочистості з нагоди  професійного свята всіх аграріїв - творців народного добробуту, опори країни. Це свято традиційно підсумовує клопітку щоденну роботу працівників сільського господарства, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Представників агропромислового комплексу Великолепетиського району, з професійним святом вітали перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, голова районної ради Тетяна Верховська, селищний голова Микола Сінькевич, представник благодійної організації «Блогодійний фонд Ігоря Колихаєва», директор ТОВ «Торговий дім «Горностаївський райагрохім» Юрій Васильєв.

Вони наголосили, що праця сільськогосподарських працівників надзвичайно складна, відповідальна і тяжка. Тому за всі часи були в пошані люди, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб.

За досягнення високих показників, за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району кращі трудівників сільського господарства були нагородженні грамотами та подяками від Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації, голів районної державної адміністрації, районної та селищної рад.