Надіслав: Селищна рада , дата: Нед, 27/03/2016 - 10:16

26 березня 2016 року у Великій Лепетисі на полі зі штучним покриттям відбувся відкритий районний турнір з міні футболу. Дуже приємно було після довгого зимового періоду приймати гостей з Верхнього Рогачика, Первомаївки, Каїр, Рубанівки, Малої Лепетихи. Усього змагалися 8 команд.

Вболівальники підтримували своїх улюбленців, а хлопці демонстрували свої вміння протягом 20 хвилин гри (по 10 хв. кожен тайм). Гра видалась надзвичайно видовищною та напруженою. Команда з Каїр немаючі жодної поразки вступила в «двобій» з командою «ПТУ 22», який закінчився з рахунком 3:3. У післяматчевих пенальті перемогу отримала команда з ПТУ. Основний час гри команд «Велика Лепетиха» - «Верхній Рогачк» закінчився нічиєю 2:2, рахунок післяматчевого пенальті (8:7) визначив, що команда Великолепетиської селищної ради («Велика Лепетиха») боротиметься у фіналі. Отже, результати змагань: