Надіслав: Селищна рада , дата: Суб, 26/03/2016 - 15:04

Економіка району, області, держави схожа на ескадру кораблів, серед яких є лідер, флагман. На нього рівняються інші. Його командир в ескадрі – перший капітан. Останні п’ятнадцть років ним був Микола Миколайович Коноваленко.

Добре знана у районі, області, державі особистість. Про нього опубліковано дуже багато статей. Ніхто, крім нього, з велеколепетисців ще не зазнав такої гучної слави, високого іміджу у державі. І закономірно: хліборобські успіхи очолюваного Миколою Миколайовичем трудового колективу елеватора вражаючі. До нього ідуть вчитись господарювати по-сучасному аграрії з усієї України.

Його життєвий шлях далеко не був і не є встелений килимами: шофер – агроном – голова колгоспу – безробітній – директор елеватора.

Саме такк: у 1998 році він прийняв розвалля, у 2011-му – передав наступникам сучасне, потужне, зразкове сільськогосподарське підприємство початку ХХІ століття.

Микола Миколайович – Заслужений працівник сільського господарства України, нагороджений орденами «За заслуги», «Знак пошани».

 Віриться: відблиск великих добрих справ Миколи Миколайовича Коноваленка, керівника-реформатора, першого капітана економіки району залишиться воістину героїчною сторінкою в історії землі Лепетиської. Відблиск злету розуму, природного поклику хлібороба, устремління до доброго майбутнього Батьківщини.