Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 11/04/2019 - 14:33

Шановні жителі селища! Вже неодноразово ми зверталися до вас з проханням не створювати сміттєзвалищ, просили піклуватися про чистоту селища як про власний дім. На жаль, багато мешканців Лепетихи цих слів не чують, чи просто не бажають чути. Наприклад, по вул. Чкалова, неподалік пошти та укртелекому, біля братського кладовища люди з багатоквартирних та звичайних будинків взяли за звичку висипати своє побутове сміття просто на узбіччі вулиці. До слова, саме на тих місцях раніше стояли сміттєві контейнери, чому від них відмовилися –  незрозуміло. Цікаво і те, що в згаданій частині центральної вулиці наявні всього декілька сміттєвих баків у розрахунку на безліч сімей з багатоквартирних будинків та домогосподарств.

Ганьба і сором таким господарям! Чому одні сумлінно сплачують за вивіз сміття і відповідально слідкують за порядком,  а інші безсовісно смітять у себе ж під носом?

Закликаємо усіх жителів селища користуватися послугами з вивезення твердих побутових відходів. І особливо акцентуємо вашу увагу на адміністративній відповідальності за порушення правил  благоустрою.