Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 03/01/2019 - 11:13

Організаційна робота

Зупинюсь на організаційній роботі селищної ради, депутатського корпусу, виконкому. Весь час ми намагалися якомога повніше та ефективніше виконувати свої обов’язки, діяти послідовно, зосереджено, в першу чергу враховуючи інтереси населення.

Під час сесій, на засіданнях виконкому, постійних комісій проводилась велика робота з надзвичайно широкого кола життєвих питань. Проводилась вона також і безпосередньо мною, кожним депутатом на своїх округах.

Депутати селищної ради, представляючи інтереси населення, виявляють активну позицію з реалізації суспільних питань. Нинішній депутатський корпус складає 26 депутатів. Робота депутатського корпусу – це перш за все сесійна діяльність.

Протягом звітного періоду відбулося 9 сесій ради. Прийнято 124 рішення, з них 11 – питання бюджету, 14 – про селищні програми та їх виконання, 5 – щодо комунальної власності, 4 – з питань місцевих податків, 58 – стосовно регулювання земельних питань, 6 – кадрових питань, 36 – інші.

Практично всі питання, які розглядались на сесіях,  попередньо обговорювались на  засіданнях постійних комісій. Селищною радою утворено 4 постійні комісії, які діють за дорученням ради або з власної ініціативи: з питань бюджету, фінансування, планування та економічного розвитку; з питань агропромислового комплексу, будівництва, транспорту та зв’язку; з гуманітарних питань та комунальної власності; мандатна комісія з питань депутатської етики, законності та правопорядку.

На своїх засіданнях комісії готують та вивчають проекти програм, бюджету, звітів, питання життєдіяльності селища. Все це вносять на розгляд ради, готують висновки та рекомендації, здійснюють контроль за виконанням рішень ради.

У розв’язанні питань життєдіяльності селища, координуючою ланкою  в роботі установ, організацій і підприємств селища у міжсесійний період був виконавчий комітет. Згідно із затвердженим планом роботи він працював у складі 15 чоловік .

 За звітний період проведено 8 засідань виконкому, прийнято 96 рішень. Розглядались поточні питання, подання підприємств, установ, організацій, заяви громадян.  Для підготовки питань на розгляд виконкому створювались робочі групи, до яких входили працівники апарату селищної ради,  керівники служб району.

Доречно сказати, що активно працює і адміністративна комісія селищної ради. Нею було розглянуто 35 протоколів про адмін. порушення: 16- проживання без паспорта, 1- доведення неповнолітнього до стану сп’яніння, 6 - завідомо неправдивий виклик спеціальних служб, 3 - порушення вимог правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях, 2 - куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, 3- порушення правил у сфері благоустрою. 3 адмінсправи закрито у зв’язку з закінченням строків накладення адмінстягнення. Порушники сплатили 884 грн. штрафів до селищного бюджету.

Селищна рада координує роботу інспектора з охорони громадського правопорядку, який спільно з адміністративною комісією веде боротьбу з правопорушеннями.

Виконком селищної ради відповідно до діючого законодавства України є органом опіки і піклування. Станом на 02.11.2017 на обліку  дітей-сиріт та дітей, які залишились без батьківського піклування, у селищній раді перебуває 34 дитини, з них 26 дітей влаштовано у сім’ї опікунів, піклувальників, 4 – у прийомні сім’ї району, 1 дитина перебуває у обласному будинку дитини, 4 – на повному державному забезпеченні у Великолепетиському ПТУ №22.

При селищній раді створено і діє  громадське формування з охорони громадського порядку Великолепетиського району«Авангард».  На сьогодні здійснюється робота по заміні посвідчень членам громадського формування, термін дії яких закінчився.  Прийнято 5  нових членів формування.

Селищна рада постійно працює із зверненнями громадян. За звітний період у селищного голови побувало 670 громадян. З них, питання 322 людей вирішені відповідними спеціалістами.

Всього до селищної ради надійшло 589 звернень, в яких було порушено 51 питання різноманітного характеру. Всі вони розглянуті у визначений термін. Заявникам надані письмові відповіді. 572 заяви вирішено позитивно, відмовлено у задоволенні 15 заяв, залишено без розгляду 2 заяви в порядку статті 8 Закону України «Про звернення громадян». Найчастіше порушуються питання  соціального захисту (матеріальна допомога  учасникам АТО,  громадянам на лікування); комунального господарства (ремонт дорожнього покриття  та освітлення вулиць); аграрної політики і земельних відносин (надання  земельних ділянок, надання дозволів на розробку та затвердження технічної документації) тощо.

За звітний період спеціалістами селищної ради видано близько 7800 різноманітних довідок громадянам. Зареєстровано та знято з місця реєстрації  495 громадян.

 

Бюджет селища

До доходної частини бюджету Великолепетиської селищної ради за 9 місяців  2017 року надійшло коштів у сумі 11291,4 тис. грн.:

- загального фонду – 10937,4 тис. грн..

з них інші субвенції – 2368,0 тис. грн.,

- спеціального фонду – 354,0 тис. грн.

У тому числі:

Загальний фонд

 

Державне мито

3,5

 

Податок на прибуток

6,4

 

Акцизний податок

406,2

 

Акциз від пального

1277,6

 

Податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки

345,5

 

Плата за землю

3679,8

 

Транспортний податок

81,2

 

Зб. за пров. торг. діял. (до 1січня 2015р.)

-0,9

 

Єдиний податок

1449,7

 

Єдиний  сільськогосподарський податок

851,5

 

Адміністративні штрафи

0,1

 

Адміністративні штрафи за алкоголь та тютюн

30,4

 

Плата за оренду комунального майна

2,9

 

Адміністративний збір речових прав на нерухоме майно

178,1

 

Плата за інші адмін. послуги

257,4

 

Інші субвенції

2368,0

 

Разом по загальному фонду

10937,4

 

 

 

 

 

Спеціальний фонд

 

 

Податок з власників транспортного засобу

11,9

 

Власні надходження в тому числі:

269,1

 

За послуги, що  надаються бюджетними установами за їх основною діяльністю

202,5

 

Оренда майна бюджетних установ

16,1

 

Від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) майна

3,7

 

Благодійні внески

7,1

 

Від підприємств , організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ  для виконання цільових заходів

39,7

 

Екологічний податок

22,9

 

Бюджет розвитку в тому числі:

50,1

 

Кошти від продажу землі

4,8

 

Кошти від відчуження майна

34,3

 

Кошти пайової участі

11,0

 

Разом по спеціальному фонду

354,0

 

Разом загальний + спеціальний фонди

11291,4

 

         

 

 

Соціально-економічний розвиток селища

23 грудня 2016 року 16 сесією селищної ради VII скликання під №235 була затверджена «Програма соціально-економічного розвитку селища на 2017 рік».

Виконання Програми взаємопов’язане із виконанням бюджету селища. Наявні ресурси бюджету селища 2017 року спрямовувались на поточні видатки та ремонти об’єктів комунальної власності селища. Звичайно, не всі наші плани і задуми були реалізовані, але ми намагались виконати всі накреслені плани щодо розвитку території.

За рахунок співфінансування місцевого бюджету з районним в розмірі 50 на 50% було придбано екскаватор-навантажувач БАМ-2014: субвенція з районного бюджету – 500 тис. грн..; співфінансування  з місцевого бюджету- 499 тис. грн..

До залучення коштів з районного бюджету неодноразово доводилось доносити інформацію  депутатам на сесіях райради щодо необхідністі придбання такої техніки для нашого селища.  Завдяки підтримці депутатів райради ми залучили пів мільйона гривень з районного бюджету на придбання екскаватора.

Для того, щоб якомога раціональніше використати кошти громади екскаватор  придбано через платформу державних закупівель «PROZORRO» та  обрана найдешевша пропозиція.

 

Освіта

Одним із важливих питань у роботі селищної ради є виховання підростаючого покоління. На території селища працює 4 дошкільні навчальні заклади, які фінансуються з місцевого бюджету

Селищна рада сплачує 60% витрат на харчування у дошкільних закладах. Вирішено питання щодо зменшення або звільнення від батьківської плати за харчування дітей пільгових категорій – діти-сироти на 100% (1 дитина), АТО – 100%  (10 дітей), з  багатодітних сімей на 50% (17 дітей)

У жовтні 2016 року у я/с «Берізка» був встановлений новий котел. Завдяки йому в опалювальний сезон вдалося зекономити близько 50%  вугілля (43 т.)

Для розвитку матеріально-технічної бази дошкільних закладів було використано 507 тис. грн..

У дитячому садку №1 «Берізка» зроблений капітальний ремонт харчоблоку; замінено кухонне обладнання; відремонтовано покрівлю, замінені вікна та двері.

У садку №2 «Ромашка» провели реконструкцію туалетних кімнат, побудували каналізацію та водопровід, відремонтували коридор, замінили міжкімнатні двері.

За звітний період на фінансування дошкільних закладів  селищною радою виділено 5млн. 128тис. 900грн.

Селищна рада також не стоїть осторонь загальноосвітніх закладів освіти, тому у 2017 році на поліпшення гарячого харчування дітей виділено  265 тис  грн., та на харчування дітей у пришкільних таборах літнього оздоровлення  - 50 тис. грн.

 

Освітлення селища

Одним із головних завдань є вуличне освітлення селища. Наприкінці 2016 року освітлено вул. Мостова (Радянська), вул. Леваневського у 2017 році освітлено  вул. Миру (Куйбишева), вул. Михайлівську (Чапаєва), вул. Островського. На ці роботи витрачено близько 250 тис. грн..

 Розроблено 19 проектів на освітлення таких вулиць: вул. 28 Армії, вул. Калинова (Дімітрова), вул. Народна (Комінтерна), вул. Незалежності (Тельмана), вул. Ліни Костенко (К.Маркса), вул. Пушкіна, вул. Чкалова, вул.Українська, вул. Шевченка, вул. Київська (Дзержинського), вул. Каховська (Лазо), вул. Цибулькіна, вул. Декабристів.  На розробку цих проектів витрачено 180 тис. 400 грн.. На всі ці об’єкти отримано 15 технічних умов стандартного приєднання. При плануванні освітлення було враховано енергоефективність і для економії коштів на всіх ліхтарях встановлені енергозберігаючі лампи від 15 до 30 Ват.

 

 

Вуличні шляхи селища

Важливим питанням у роботі ради є утримання вуличних шляхів у селищі. На поточний ремонт доріг  використано  746 тис. 800 грн.. За звітний період було проведено  поточний  ямковий ремонт вулиць: Хмельницького (Леніна), Островського, Чкалова, Миру (Куйбишева), Пушкіна, Дніпровська (Кірова).

З метою покращення якості ремонту вуличних доріг було створено робочу групу, в яку увійшли представники райавтодору, депутати, небайдужі громадяни селища. Розглядались альтернативні варіанти асфальтового покриття для засипки ям. Робоча група виїжджала в місто Запоріжжя та брала на аналіз шлак із домених печей, але він на превеликий жаль не підійшов.  Тому для випробування закупили вапняковий щебінь з кар’єру в Херсонській обл.: 100тон фракція 20-40мм., та 100 тон фракція 60-80мм..

 

 

Озеленення парків та скверів селища

Для озеленення селища було закуплено 650 штук дерев та кущів на суму 19 тис грн. Їх висадили в парках: «Приморський», «Памяті жертв голодомору», на прилеглих територіях дитячих садочків, у новоствореному парку на Островці.  Зелені насадження поливалися в літній період, до поливу залучали спонсорів та наше комунальне господарство Великолепетиський СКГ «Сількомунгосп».

 

Благоустрій селища

Для вирішення проблем чистоти та охайності селища,  виконкомом селищної ради щорічно затверджуються заходи по благоустрою території. При проведенні цих заходів залучаються трудові колективи підприємств, організацій, установ, шкіл, громадяни, направлені на відбування покарання у вигляді виправних робіт за рішенням районного суду.

Працівниками селищної ради з благоустрою у 2017 році виконано значний обсяг робіт:

 - постійне викошування трави на узбіччі доріг, у парках, на дитячих майданчиках, автобусних зупинках

- очистка від сміття двох кладовищ селища;

  - боротьба з стихійними сміттєзвалищами. Проведено розчистку  стихійних сміттєзвалищ  по вул Незалежності (Тельмана), Миру (Куйбишева) та вул Дніпровська (Кірова). Встановлено 6 табличок «вивезення сміття суворо заборонено».

-  прогортання полігону для твердих побутових відходів;

- взимку посипання доріг та шлях через міст, обрубування криги навколо головної опори мосту.

- очищення вулиці Хмельницького (Леніна) і Комарова від гілок та кущів, що заважали проїзду міського транспорту

За ініціативи селищної ради щотижня організовувалися та проводилися «суботники» по прибиранню території селища. За активну участь у суботниках у 2017 році  відзначені Великолепетиська районна рада, Територіальний центр соціального обслуговування, СКГ «Сількомунгосп».

У березні  пройшов спільний захід  учнів Великолепетиської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів та працівників селищної ради з благоустрою по прибиранню берегів Дніпра і заливу. Школярі збирали сміття уздовж берега від мосту до рятувальної станції, а працівники з благоустрою обпилювали дерева та гілки. Співпраця з школою продовжується.

За звітний період було придбано бензину А-92 - 1389 т., та скрапленого газу – 1523 т., які були витраченні на: косіння трави на стадіоні «Колос» – 95 л.; обрізання гілок та виготовлення щепи – 110 л.; косіння трави на території селища ( на площі 65100 м2 ) – 1184 л.

 

 

Соціальний захист населення

Розуміючи всю складність економічної ситуації, ми не маємо права забувати про людей мало захищених категорій населення.

За звітний період, на підтримку малозабезпечених верств населення та воїнів АТО з місцевого бюджету виділено18 тис. грн (а саме по 1 тис. грн. отримали 3 учасники АТО, та всього на суму 15,0 тис. грн.. надана допомога 16 громадянам в зв’язку з тяжким фінансовим становищем на лікування.

Пільгові категорії населення забезпечено безкоштовними дровами (у вигляді щепи)  – це 74 склади: ветеранам війни ( 7 сімей) – 14 складів; інвалідам І-ІІІ групи (13 сімей) – 26 складів; багатодітним сім’ям (8 сімей ) – 16 складів; внутрішньо переміщеним особам із зони АТО (6 сімей) – 12 складів; учасникам ЧАЕС І категорії (3 сім’ї) – 6 складів.

Ветеранів війни з нагоди свят Дня перемоги, Дня визволення Лепетихи від німецько-фашистських загарбників вітали продуктовими наборами, цінними подарунками.

 

 

Культура

З бюджету селищної ради фінансується селищний будинок культури. Станом на 1 жовтня 2017 року у селищному будинку культури діє 11 гуртків художньої самодіяльності - 4 гуртки для дорослих та 7 для дітей. Штат селищного будинку культури складає 8 чоловік.

Колективом селищного будинку культури проведено різноманітні культурно-масові заходи та взято участь в усіх заходах, які проводила селищна рада та відділ культури Великолепетиської РДА з нагоди визначних дат та подій (ювілейні, тематичні та масові заходи). Це День селища, День воїнів-інтернаціоналістів, відзначення 100-річчя жительки селища Дарії Крюкової, День перемоги, День Незалежності, та багато інших. Неодноразово творчі колективи СБК брали участь у різних фестивалях, конкурсах займали призові місця.

Працівниками селищного будинку культури постійно утримується  у належному стані благоустрій території  - організація суботників, обкіс бур’янів, вивіз сміття та інші роботи. Придбано нову газонокосарку. Приміщення надавалося в оренду для проведення випускних вечорів для випускників шкіл та дитячого садка.

За звітний період у селищному будинку культури  замінено 60% вікон, двоє вхідних дверей, замовлено крісла в глядацьку залу, придбано нову потужну звукову апаратуру.

Проблемою СБК залишається опалення.

 

Дитячі майданчики

За звітний період доглядалися та доповнювалися обладнанням дитячі майданчики селища. Підтримувати їх належний санітарний стан допомагали працівники організацій, установ, всі небайдужі жителі селища.

Селищною радою було придбано 15 антивандальних тренажерів. Спортивний майданчик почали облаштовувати на площі Миру біля приміщення районної ради. Там встановили тренажери, змонтували попереджувальну таблицю з правилами поводження на спортивному майданчику.

 

Фізкультура та спорт

За звітній період селищна рада постійно приділяла увагу розвитку та підтримці спорту у селищі. До штатного розпису селищної ради входить посада спорт інструктора, який безпосередньо займається роботою по розвитку фізкультури та спорту у селищі.

Великолепетиська селищна рада орендує приміщення спортивного залу районного будинку культури, який працює кожного дня. На базі спортивного залу діють 6 секцій, які відвідують майже 120 чоловік. Це секції: баскетболу, волейболу, футболу, секції з доміно та тенісу, карате.

З цих видів спорту проведено безліч  чемпіонатів, розважальних турнірів, спортивних змагань. Багато з них були присвячені певним подіям, визначним датам, відбувалися з нагоди різних свят.

За звітний період по футболу взято участь у обласних змаганнях (18 ігор), районних (6 ігор), міжрайонних (4 гри).

На утримання трав’яного газону стадіону «Колос у 2017рці використано 1,5 тис.грн., а саме на придбання паливно-мастильних матеріалів – 1,5 тис.грн., на електроенергію (на полив) – кошти не витрачалися, полив проводився за спонсорські кошти.

 

Медицина

Селищна рада підтримує у селищі і медицину. На комунальне підприємство Великолепетиський  «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  виділено 66 тис. 400 грн., з них: на паливно-мастильні матеріали – 2 тис. 200 грн.; для відшкодування коштів на рецепти для дітей-інвалідів – 5 тис. грн., для онкохворих – 5 тис. грн., для ветеранів – 5 тис. грн.; для придбання туберкуліну – 24 тис. 200 грн.; одній дитині-інваліду на спеціальне харчування – 25 тис. грн..

Виділено 28 тис. грн. на придбання реанімаційного ліжка та масажної кушетки для Великолепетиської ЦРЛ.

 

 

Громадський транспорт

У 2017 році селищною радою було розроблено та впроваджено програму безкоштовного проїзду міським маршрутним автобусом для пільгових категорій населення. З лютого 2017року безкоштовними  талонами забезпечено 598 осіб: пенсіонери за віком, учасники АТО, діти з багатодітних сімей. На безкоштовні квитки для пільгових категорій селищною радою виділено  19 тис. 137 грн.

Щоб для населення ціна на проїзд міським маршрутом не підвищувалася селищна рада за звітний період компенсувала ПРАТ «Великолепетиському АТП-16543» різницю в тарифі 160 тис 600 грн..

 

 

Інформування населення

З метою широкого, достовірного інформування про діяльність селищної ради, для вчасного доведення до населення актуальної інформації про все, що відбувається у селищі, рішень виконавчого комітету, сесій селищної ради, повідомлень, оголошень інформаційного характеру тощо, було створено газету «ВІСНИК Великолепетиської селищної ради». За звітний період вийшло 20 випусків. Загальна вартість газети  становить 90 тис.грн. на рік.

Крім того активно функціонує офіційний веб-сайт Великолепетиської селищної ради http://vlepetykha-rada.org/ На сайті також висвітлюються всі новини, ведеться фотогалерея, викладається повна різного роду інформація.

 

Водозабезпечення селища

  • По вул. Каховська замінено водогін протяжністю 120 метрів, загальною вартістю  15 тис. грн..
  • На фінансову підтримку Великолепетиський СКГ «Сількомунгосп», для погашення заборгованості за використані енергоносії було виділено 931 тис. 119 грн., та 139 тис. 700 грн. на придбання матеріалів і запасних частин.
  • В посушливий період неодноразово працювала комісія по виявленню незаконного використання питної води (полив городини без засобів обліку).
  • На разі ведеться робота по впровадженні в дію договорів із споживачами. Розроблені правила водокористування в селищі.

 

 

Захист території смт Велика Лепетиха від підтоплення

 ґрунтовими водами

Проводяться роботи по ліквідації наслідків підтоплення ґрунтовими водами мешканців вулиці Дніпровська на суму 100 тис. грн. Розроблено аерофотозйомку місцевості масштаб 1:2000 на суму 37 тис. грн. та замовлено кошторисний проект на суму 63 тис. грн. Після чого, на підставі цього проекту, для проведення робіт по ліквідації ґрунтових вод будемо залучати кошти з обласного, державного бюджетів. Восьми власникам домоволодінь, постраждалим від підтоплення, селищна рада виділила по 2000 тис. грн.  матеріальної допомоги.

 

 

Земельні відносини

Плата за землю – одне з основних джерел надходження коштів до селищного бюджету. Зараз проводиться інвентаризація земельних ділянок, виявляються власники та землекористувачі, проводиться робота  з фізичними та юридичними  особами по легалізації їх користування земельними ділянками та оформленню ними правовстановлюючих документів.

Всі звернення громадян з питань земельного законодавства вирішуються оперативно та кваліфіковано. Видано 4259 довідок про наявність земельних ділянок для пред’явлення в служби селища: на отримання допомоги по народженню дитини, малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, одиноким матерям та громадянам для постановки на облік до районного центру зайнятості, видано 45 викопіювання з плану земель селищної ради, для оформлення земельних ділянок у власність та користування.

Відповідно до Закону України «Про плату за землю», використання землі в Україні є платним. Тому постійно проводиться інвентаризація земельних ділянок, які використовуються без правовстановлюючих документів та кошти за які на сплачуються. Для виявлення таких ділянок ми постійно звертаємось за допомогою до відділу Держгеокадастру, податкової інспекції та прокуратури.

У зв’язку з внесенням змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм від 20.12.2016 р № 1791-VIII, у 2017 році податок на землю був підвищений.

За звітний період від: - оренди земельних ділянок до бюджету селищної ради надійшло 2069869,39 грн, з них 246593,61 грн з фізичних осіб, та 1823275,78 грн з юридичних осіб;

- земельного податку до бюджету селищної ради – 1601421,00 грн. Було подано на скасування до податкової інспекції на суму 15000,00 грн, (пенсіонери за віком, учасники бойових дій, інваліди І-ІІ групи та багатодітні сім’ї).

За звітній період розглянуто та підготовлено на розгляд сесії 97 письмових заяв від громадян та юридичних осіб. Актуальним питанням залишається допомога учасникам АТО у підготовці документів для подання до Головного управління Держгеокадастру у Херсонськів області.

 На засіданнях постійних комісій було вирішено ряд земельних питань, в тому числі 9 земельних спорів, основними з яких є встановлення меж присадибних ділянок та розміщення господарських будівель і споруд безпосередньо на межі.

На часі стоїть питання з розроблення містобудівної документації та затвердження Генерального плану селища, розширення меж населеного пункту смт Велика Лепетиха та поновлення нормативно грошової оцінки селища. Але для вирішення цих питань необхідні кошти.

 

 

Інші послуги ради

Програма   профілактики  злочинності на території Великолепетиської  селищної ради   на 2016-2020 роки

    Налагоджено взаємозв’язок  з  відповідними службами селища . Так із службою у справах дітей районної державної адміністрації здійснено перевірки житлових умов та місцезнаходження батьків, діти яких знаходяться тимчасово в інтернатних закладах, умови проживання, виховання дітей, які знаходяться під опікою. Такі перевірки здійснюються щоквартально та  за необхідністю, якщо виникають такі обставини.  Надаються відповідні довідки та характеристики на батьків або опікунів. За звітний період таких довідок  надано на 7 сімей. Здійснено обстеження    умов проживання дітей у  14  сім’ях .

Здійснюється  документальний супровід на осіб, які відпрацьовують на громадських роботах за здійснення адміністративних порушень та осіб, які відбувають покарання у вигляді громадських робіт по кримінальним справам. За звітний період  районному сектору з питань пробації надано  одинадцять характеристик на осіб, які перебувають на обліку, 32 довідки  на осіб, які відпрацьовували адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт або покарання, складено 27 графіків та 27 табелів на цих осіб.

Надаються характеристики   громадянам, які  виявили бажання служити на контрактній службі. Таких характеристик  надано  7.

Співпрацюємо також з нашим відділенням поліції. За звітний період надано 63 характеристики громадянам різних категорій.

Здійснюються спільні виїзди по скаргам та зверненням громадян. Таких виїздів було  36.

  Проводиться заміна посвідчень членам громадського формування «Авангард», термін дії яких закінчився.  Прийнято 5  нових членів формування.

Разом з тим, в роботі по виконанню заходів програми є недоліки.  Не відпрацьовано тісний зв'язок з іншими службами щодо проведення рейдів - перевірок  перебування неповнолітніх у нічний час в місцях масового відпочинку молоді.   Зараз напрацьовуються заходи щодо врегулювання цього питання

.

 

Реєстрація місця проживання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 207 «Про затвердження правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації до єдиного державного реєстру» реєстрація місця проживання проводиться в приміщенні Великолепетиської селищної ради .

 В даному напрямку здійснено: реєстрацію місця проживання та  зняття з реєстрації місця проживання 495 осіб; видано 416 довідок  про реєстрацію місця проживання, видано 31 довідку  про зняття з  реєстрації  місця проживання. Прийнято 121 людину з питань внесення змін до документів, що посвідчують особу  стосовно  зміни назв вулиць  121 особу. Отримано 110 запитів про реєстрацію місця проживання ,на які надано відповіді.

Державна реєстрація

За 2017 рік зареєстровано 250 заяв щодо права власності на нерухоме майно, 2450 заяв на оренду. За вищевказані надані послуги до місцевого бюджету надійшли кошти в сумі 202 тис. 190  грн

Трудовий архів

Основною метою діяльності Трудового архіву є прийом та зберігання документів ліквідованих сільськогосподарських та  промислових підприємств, установ та організацій, не залежно від форм власності.

Ведеться облік прийнятих заяв від громадян і облік виданих архівних довідок, копій, витягів з документів, що знаходяться на зберіганні.

Станом на 01 листопада 2017 року до «Трудового архіву» надійшло 17 запитів від Управління Пенсійного фонду, 113 звернень громадян, 1 запит від Великолепетиської районної ради. 

Відповідно до встановлених термінів, заявникам та Пенсійному фонду  виготовлено 298 архівних довідок соціально-правового характеру, з них  про заробітну плату 185, про стаж роботи - 43, витягів з книг наказів-70.

В Трудовому архіві на сьогоднішній день зберігається 2685 справ, що складає 17 фондів. Строк їх зберігання 75 років.

          Управлінням Пенсійного фонду України у Великолепетиському районі постійно проводяться перевірки достовірності даних архівних довідок про заробітну плату для обчислення пенсій виданих  «Трудовим архівом», розбіжностей не виявлено.