Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 16/10/2018 - 14:49

Останні декілька років святкувати День селища у Великій Лепетисі вже стало доброю традицією. Цей рік не став винятком. 13 жовтня на центральній площі зібралося безліч жителів та гостей, щоб як годиться, однією злагодженою родиною відзначити День народження рідної Великої Лепетихи.

У святковий день з вітальним  словом звернувся до земляків господар Великої Лепетихи – селищний голова Микола Сінькевич. Він подякував односельцям за працю і особистий вклад у розвиток селища, побажав усім здоров’я, щастя, миру та благополуччя. До привітань приєдналися і голова районної ради Тетяна Верховська, перший заступник голови Великолепетиської районної державної адміністрації Олександр Трохименко, який користуючись нагодою нагородив представників волонтерського руху району відзнаками Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції». Представник благодійного фонду Ігоря Колихаєва Таїсія Німченко вручила селищному голові сертифікат на 15 тис. грн. для придбання навісного обладнання на трактор-екскаватор в СКГ «Сількомунгосп» для очистки доріг від снігу в зимовий період.

Дуже рідко можна побачити стільки люду, скільки його зібралось на цьогорічному святі селища. З нагоди  святкування Дня селища було відзначено людей, які переймаються збереженням історії нашого краю – Бестюка І. І., Марченка М. М.., та чоловіка, який постійно піклується про селище, і зробив значний вклад у його розвиток – Коноваленка М. М..

У цьому році у нашому селищі сталася подія, про яку важливо було згадати - відбулося відродження духового оркестру. Тож на День Великої Лепетихи селищний голова Микола Сінькевич відзначив керівника цього оркестру – Ходоса В. П.. Найщиріші вітання отримали творчі родини селища:  Пономарьових Анатолія Миколайовича і Олени Іванівни  та Бояркіних Олександра Яковича та Ніни Данилівни, а також пара, яка цього дня стала на весільний рушник - родина Страх Миколи Андрійовича та Вікторії Віталіївни.

За активну участь у проведених заходах по благоустрою селища були відзначені школи, Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування  (керівник Зінченко Г.П.), ПАТ Великолепетиське АТП-16543 (керівник Геєр Т.Р.), КП «Великолепетиський районний будинок культури» (директор Атаєв Р.О.),  Соломчак М. П. ( працівник  ясел-садку №1 «Берізка»), Юрін  В. І. (слюсар  СКГ «Сількомунгосп»), Бойко  О. А.  (газоелектрозварювальник  СКГ « Сількомунгосп»), Перлик С.В. (електрик селищної ради). Крім того, велику вдячність і подарунок з нагоди Дня селища отримав колектив працівників з благоустрою Великолепетиської селищної ради, які і в мороз, і в спеку, у вихідні і святкові дні плідно працюють на благо рідного селища, щоб підтримувати для інших порядок та створити зручні умови для життя.

Цього ж дня були оголошені кращі з кращих підприємств, установ селища які заслуговують на звання зразкових: КПНЗ «Великолепетиська дитяча школа мистецтв», ясла – садок №2 « Ромашка». І по традиції двадцять шість найохайніших господарів отримали господарські тачки і таблички «Двір зразкового порядку». Подарунком за зразкову охайну територію відзначено багатоквартирний будинок по вул. Чкалова, 10, та Воронцову В. І. – жительку вул. Хмельницького, яка згуртувала сусідів і разом облаштували охайний куточок для відпочинку на своїй вулиці.

З нагоди Дня селища усі ці люди отримали грамоти, подяки, та цінні подарунки.

Золотокоса осінь підготувала для людей свої дари. Ними й поспішали здивувати односельців школи, садочки, працівники «Елеватора» та жителі вул. Коцюбинського на презентації святкових смачних столів. Комісія ледве визначила  найкращих, ними стали КЗ «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» , дитячий садок №2 «Ромашка», жителі вул. Коцюбинського.

Святкову атмосферу на Дні селища створили артисти селищного та районного будинку культури, дитячої школи мистецтв, центру дитячої та юнацької творчості, які потішили односельців запальною концертною програмою. Було весело і дітям: батути, солодка вата, тир. А родзинкою свята став виступ запальної Вєрки Сердючки, видовищне фаєр-шоу від Новокаховської групи «ХОРС», яскравий феєрверк.

Святкування тривало до пізнього вечора. Кожен, від малого до великого, отримав незрівнянні і незабутні емоції. Хочеться побажати селищу і надалі такої згуртованості, яку жителі виявили під час святкування Дня народження Великої Лепетихи.
БІЛЬШЕ ФОТО ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ У ФОТОГАЛЕРЕЇ САЙТУ.