Надіслав: Селищна рада , дата: Нед, 30/09/2018 - 10:13

У парку ім. Селіної (на Петровському) поряд з дитячим майданчиком з'явився і спортивний. Там встановили комплекс нових антивандальних тренажерів. Обладнання було закуплено Великолепетиською селищною радою, а матеріали для його встановлення надали депутат селищної ради Іван Кононенко та депутат районної ради Павло Кононенко.
Створення спортивних майданчиків у селищі це ще одна добра справа для його населення. Та селищний голова Микола Сінькевич дотримується думки, щоб і самі жителі, від великого до малого, не покладаючись на владу, робили свій вклад у розвиток Великої Лепетихи. Адже значно більше людина цінує те діло, яке зробила своїми руками. Цього разу і діти і дорослі активно допомагали облаштовувати спортивний майданчик. Бажання було придостатньо, адже вони там зростали, та проходило та проходе їх дитинство. Тож усі доклали максимум зусиль і мали змогу відразу оцінити усі старання.
Варто зазначити, що біля дитячого майданчика встановлені потужні вуличні ліхтарі, які якісно освітлюють всю його територію.