Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 28/09/2018 - 16:18

27 вересня біля приміщення селищного будинку культури відбулося відзначення Дня людей поважного віку та Дня ветерана. Це свято стало прекрасною нагодою ще раз висловити глибоку вдячність і пошану старшому поколінню. Під час заходу усіх присутніх тепло привітав зі святом селищний голова Микола Сінькевич бажаючи їм міцного здоров’я, довголіття, добра, залишатись в душі та серці завжди молодими, бадьорими і веселими.

З нагоди свята артисти селищного будинку культури підготували щиру, запальну концертну програму. Для людей старшого покоління цей день виявився гарною нагодою відпочити  від душі, відклавши буденні клопоти та справи.

На завершення свята усі присутні зібралися до святкового солодкого столу,  який з нагоди свята, від щирого серця та з найкращими побажаннями влаштував депутат районної ради Павло Кононено.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя та не втрачали суспільної активності.