Надіслав: Селищна рада , дата: Срд, 19/09/2018 - 14:33

18 вересня у КЗ «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» відбулися загальношкільні батьківські збори, під час яких були розкриті питання  щодо відвідування, харчування, навчального  та виховного процесу. Крім того, обговорено такі важливі проблеми як схильність школярів до шкідливих звичок на території школи,  залежність дітей від телефонів та соціальних мереж зокрема, психологічна проблема булінгу в шкільному середовищі (булінг — це регулярне та цілеспрямоване нанесення фізичної й душевної шкоди людині, дитині).

На зборах були присутні начальник відділу освіти Андрій Періг, селищний голова Микола Сінькевич, який зазначив, що селищна рада не стоїть осторонь школи та всіляко її підтримує і допомагає. Це виділення коштів на харчування, оздоровчі поїздки влітку, деякі ремонтні роботи, на  відзначення кращих учнів, тощо.

Директор школи Антоніна Йосипівна Глоба, закликала батьків не стояти осторонь шкільного процесу, а гостям дякувала за підтримку та побажала подальшої плідної співпраці.

Загалом було підведено підсумки 2017/2018 навчального року і окреслено основні приорітетні завдання на 2018/2019 навчальний рік.