Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 18/09/2018 - 13:26

13 вересня у приміщенні селищної ради відбулася зустріч селищного голови Миколи Сінькевича, начальника Великолепетиського СКГ «Сількомунгосп» Володимира Щомака з представниками Херсонського Центру інноваційних аграрних технологій: експертом з іригації проекту USAID «Агросільрозвиток» Володимиром Колісником,  директором ЦІАТ  Олексієм Ліпковим, головою асоціації підприємств Облкомунхозу Валерієм Ярмалюком з приводу залучення інвестицій для реалізації проекту будівництва нового водогону у Великій Лепетисі.

Селищний голова Микола Сінькевич зазначив, що існуюча мережа водопостачання в селищі фізично зношена. Тому прокладання питного водопроводу та підключення його до існуючої артезіанської свердловини є нагальним питанням, але зробити все це власними силами буде не можливо.

У ході спілкування представники ЦІАТ, керуючись практичним досвідом з модернізації комунального водогону у смт. Високопілля, мешканці якого отримали доступ до якісної питної води та досвідом реконструкції комунального поливального водогону для потреб домашніх господарств у селі Новокаїри Бериславського району пообіцяли  селищному голові після завершення виготовлення проектної документації розпочати залучення коштів на почергові роботи.