Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 07/09/2018 - 14:27

Вони ще не вміють ходити, але вже стали чемпіонами. Не богатирі, але вже рекордсмени. Відділ культури, молоді та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації влаштував для лепетиських дітлахів Перший забіг у повзунках. На старті дистанцію у 5 метрів долали 8 малят віком від 10 місяців до року. Разом із маленькими чемпіонами повзали і дорослі. Завдання кожного малюка - доповзти до фінішу першим. Батькам, у свою чергу, дозволялося підбадьорювати маленьких повзунів улюбленими іграшками та солодощами. Єдине табу – не торкатись дітей було виконано. Тож кожен із батьків креативив та заохочував чим міг.
Переможцем наших змагань стала Віра Кривцун (10 місяців). Вона подолала дистанцію за 25 секунд. Друге місце серед учасників виборов Артем Коряков (11 місяців). Він доповз до фінішу за 45 секунд. А третє місце з результатом 55 секунд, виборола Поліна Кашлакова (11 місяців). У номінації «За оригінальний спосіб подолання дистанції» перемогла Каріна Павлючек та у номінації «За волю до перемоги» відзначено Дениса Розу. Втім, незалежно від результатів, кожен з учасників забігу отримав перші у житті нагороди та чудові призи і подарунки від відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації та спонсора - приватного підприємця Москаленка В. В.