Надіслав: Селищна рада , дата: Пон, 20/08/2018 - 13:46

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення регуляторного акта -  проекту рішення  Великолепетиської селищної ради  «Про  затвердження Положення про надання платних послуг комунальним закладом селищний Будинок культури та встановлення тарифів на платні  послуги».

  Метою даного проекту рішення  є забезпечення прав і законних інтересів громадян  та  збільшення надходження на спец рахунок  закладу культури.
   Проект даного рішення   підготовлено згідно статей 26, 60 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2011 року № 1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності»
   Поштова адреса розробника регуляторного акта: 74502 смт Велика Лепетиха Великолепетиський район Херсонська область вул.  Соборна,2.
   З метою одержання  зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акту та відповідно аналізу регуляторного впливу розміщено в мережі Інтернет на офіційному сайті Великолепетиської селищної ради: http://vlepetykha-rada.org/
    Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.
    Зауваження та пропозиції  у друкованому вигляді слід надсилати на адресу 74502 смт Велика Лепетиха Великолепетиський район Херсонська область вул.  Соборна,2. Тел.2-11-60

      Секретар ради                                                                        Н.В. Троцан