Надіслав: Селищна рада , дата: Птн, 17/08/2018 - 10:35

Незважаючи на заборону виготовлення, зберігання та збуту самогону або інших міцних спиртних напоїв домашнього виробництва та передбачену законодавством відповідальність, роботи в цьому напрямку все ж вистачає. Кількість осіб, котрі намагаються таким чином поповнити сімейний бюджет, не меншає. Дане питання часто обговорюється на засіданнях виконавчого комітету та на сесіях селищної ради. Неодноразово селищний голова Микола Сінькевич піднімав це питання  та наголошував на важливості цієї проблеми у Великолепетиському відділку поліції.

Так, цього тижня, завдяки отриманій інформації від депутата селищної ради по пров. 9 травня у громадянина К. правоохоронці виявили  факт незаконного самогоноваріння. Крім цього, раніше по вул. Хмельницького та вул. Народна також були зафіксовані дані незаконного зберігання самогону. В усіх випадках на порушників накладено адміністративне стягнення, рідину вилучено та знищено. Шкода, але люди, нехтуючи законом, продовжують займатися «домашнім бізнесом».

З настанням осінньо-зимового періоду актуальним постає питання незаконної вирубки дерев. У ході відпрацювання поліцією були затримані два автомобіля з незаконно зрубаною деревиною.  Порушники будуть притягнуті до відповідальності, патрулювання проводитиметься і надалі.

Шановні громадяни! У разі, якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо згаданих правопорушень звертайтеся до відділку поліції  «102» чи до селищної ради за телефоном 2-11-60