Надіслав: Селищна рада , дата: Срд, 04/07/2018 - 14:41

4 липня у Великій Лепетисі відбулися урочистості з нагоди відзначення третьої річниці Національної поліції України. Привітали працівників поліції з професійним святом начальник Великолепетиського відділення поліції Каховського відділення поліції ГУНП в Херсонській області підполковник поліції А.  А. Чонка, голова Великолепетиської районної державної адміністрації А. М. Віремейчик, представник селищної ради - інструктор по роботі з громадськими формуваннями з питань охорони громадського правопорядку Н. В. Шикула. Від імені селищного голови Миколи Сінькевича та депутатського корпусу селищної ради, у своєму вітальному слові Наталія Володимирівна побажала працівникам поліції мужності, витримки й наснаги,  професійних успіхів та міцного здоров'я. Крім того, вона подякувала за пророблену спільно із селищною радою роботу, та висловила побажання щодо подальшої плідної, і головне – результативної співпраці.

До привітань також долучилися Малолепетиський сільський голова М. В. Колокот, Князегригорівський сільський голова Т. М. Андрійовська, суддя Великолепетиського районного суду В. А. Мамаєв, заступник керівника Каховської місцевої прокуратури Херсонської області Є. С. Довбня, заступник начальника Великолепетиського відділення поліції П. В. Хисний.

У ході урочистостей за сумлінну службу, високий професіоналізм, вагомі особисті досягнення у виконанні службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції України кращих працівників поліції було нагороджено грамотами та грошовими подарунками.