Надіслав: Селищна рада , дата: Втр, 12/06/2018 - 08:53

11 червня до Великої Лепетихи завітав голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв. Разом з головою Великолепетиської районної державної адміністрації Анатолієм Віремейчиком, першим заступником голови РДА Олександром Трохименком,  головою районної ради Тетяною Верховською, селищним головою Миколою Сінькевичем відвідали  КЗ «Великолепетиський районний будинок культури», де оглянули нещодавно реконструйовану глядацьку залу та селищний стадіон «Колос», який по благоустрою є одним з найкращих в області.

Того ж дня, за участю губернатора та керівників району відбулася нарада у кабінеті голови районної державної адміністрації, на якій обговорили важливі аспекти життєдіяльності селища. Селищний голова Микола Сінькевич, враховуючи безліч звернень та інтереси населення, підняв ряд важливих, актуальних на сьогодні питань.

Зокрема, згадали про питання розвитку футболу, процес децентралізації. Детально обговорили найбільш болючу для Великої Лепетихи проблему – водопостачання. Микола Вікторович розповів, що заміна водопровідної мережі у селищі – це важливий та дуже необхідний процес. І для його реалізації селищу просто не обійтися без фінансової підтримки з боку держави, області.

Також селищний голова звернув увагу губернатора і на пріоритетність ремонту дорожнього покриття на дорогі міжобласного значення Велика Лепетиха - Херсон, адже цим шляхом безліч людей постійно добирається до обласного центру, і робити це стає дедалі складніше. Та поцікавився питанням можливого встановлення на території Великої Лепетихи фотогальванічної електростанції - "сонячних батарей", (раніше селищним головою до обласної державної адміністрації була подана пропозиція щодо облаштування на наявній вільній ділянці землі згаданої електростанції, у пропозиції було відмовлено).

У ході плідної зустрічі всі присутні знайшли порозуміння. Андрій Гордєєв, з того чи іншого питання висловив  свою об’єктивну думку, відповів на поставлені запитання та пообіцяв підтримку у вирішенні важливих проблем селища.